Menu
Logo
Pge

Przekaż 1% podatku na GKS

Przekaż 1% podatku na GKS

Górniczy Klub Sportowy “Bełchatów” S.A. pragnie poinformować wszystkich sympatyków piłki nożnej i zapasów naszego regionu oraz przyjaciół Klubu o wprowadzonej po raz pierwszy możliwości wsparcia jego funkcjonowania poprzez przekazanie 1% podatku na wyodrębnione konto w Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”. Środki wykorzystane zostaną na realizację celów statutowych Klubu ze szczególnym uwzględnieniem szkolenia dzieci i młodzieży.

Pamiętajcie, że do 1 maja 2017 roku mamy sporo czasu na to, aby rozliczyć się z fiskusem i przekazać 1% podatku na działalność klubu. Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz górniczej Spółki.

1% z podatku można przekazać Klubowi za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”. Wystarczy w rozliczeniu rocznym PIT wpisać nr KRS: 0000270261 z dopiskiem na cel szczegółowy - GKS BEŁCHATÓW 8325 lub GKS BEŁCHATÓW 8325 ZAPASY. Jesteśmy pewni, że wielu osobom leży na sercu dobro GKS Bełchatów i że zechcą wskazać nas jako beneficjentów 1 procenta.

Nasz profil w Fundacji

Kto może przekazać 1% podatku?

- pracownicy – PIT 37
- przedsiębiorcy – PIT 36
- przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L
- ryczałtowcy – PIT 28
- gracze giełdowi – PIT 38
- osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39

Dlaczego nie można przekazywać 1 %  bezpośrednio do klubu, lecz za pośrednictwem Fundacji Studenckiej „Młodzi-Młodym”? Ponieważ GKS „Bełchatów” S.A. nie posiada statusu pożytku publicznego, stąd zaproponowane rozwiązanie współpracy z Fundacją.

Przekazując 1% swojego podatku na rzecz GKS „Bełchatów” możecie w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju klubu i jego wychowanków! To bardzo łatwa i nie wymagająca nakładu finansowego możliwość bezpośredniego wsparcia GKS! To tak niewiele, by tak bardzo pomóc!

Fundacja Studencka Młodzi-Młodym powstała w 2006 roku w Częstochowie. W 2008 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Jej ambasadorami są m.in. Andrzej Supron i Michał Bąkiewicz.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 134264 odwiedzin