Menu
Logo
Pge

Wieczorem też na 2:2

Wieczorem też na 2:2

W drugim sobotnim meczu kontrolnym występująca w mocno młodzieżowym składzie drużyna PGE GKS Bełchatów zremisowała na boisku ze sztuczną nawierzchnią MCS z czwartoligową Andrespolią Wiśniowa Góra. Był to ostatni test zawodników szerokiej kadry Mariusza Pawlaka.

Pierwsza połowa lepiej zaczęła się dla gości, którzy wykorzystali stratę piłki przez jednego z giekaesiaków i wyprowadzili skuteczną kontrę. Bełchatowianie większość czasu przebywali na połowie rywala, ale długo nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza. Dopiero w końcówce napór przyniósł skutek. Najpierw Przemysław Zdybowicz podał do Albina Maciejewskiego a ten strzałem między nogami golkipera Andrespolii wbił piłkę do siatki. Dwie minuty później Daniel Ciechański świetnie znalazł Zdybowicza a młody napastnik nie miał problemów z wyprowadzeniem „Brunatnych” na prowadzenie.

W drugiej połowie od 60. minuty na boisku w naszym zespole było aż dziewięciu młodzieżowców. Podobnie jak w pierwszej odsłonie to gospodarze mieli przewagę, ale to goście wyprowadzili skuteczną akcję zakończoną golem po strzale głową. Godne odnotowania w tej części gry były strzały Damiana Michalskiego i Daniela Ciechańskiego.

PGE GKS Bełchatów – Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2
Albin Maciejewski 42., Przemysław Zdybowicz 44. – Tomasz Niżnikowski 9, Patryk Przybylski 83.

Skład PGE GKS Bełchatów:

Paweł Lenarcik (60. Daniel Niźnik) – Mateusz Orski, Damian Michalski, Adrian Klepczyński (46. Piotr Góralczyk), Krzysztof Michalak – Patryk Rachwał (46. Hubert Berłowski), Marcin Ryszka – Konrad Andrzejczak, Przemysław Zdybowicz, Albin Maciejewski – Dawid Ciechański

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
00:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
00:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 794752