Menu
Logo
Pge

Trenerzy o remisie przy Hutniczej

Trenerzy o remisie przy Hutniczej

Mariusz Pawlak (PGE GKS Bełchatów):

- Na pewno w dzisiejszym spotkaniu zabrakło może nie tyle piękna, co spokoju przynajmniej jednej drużyny, ten mecz był taki rwany, widzieliśmy liczne próby gry za linię obrony. Dziś było tak, że kto zrobi błąd, ten ten mecz wygra. My mieliśmy jeden, kiedy Paweł po niepewnej interwencji naprawił swój błąd a w doliczonym czasie to my mieliśmy sytuację meczową, której nie wykorzystaliśmy. Nie umiesz wygrać, to chociaż zremisuj. Mieliśmy już na własnym stadionie sytuację, że w samej końcówce straciliśmy bramkę. Szanujemy ten punkt i tyle. Dziś wyglądało tak, jakby zawodnicy obu drużyn już gdzieś myślami byli bardziej w domach niż w walce o punkty. Mój zespół poprawia wciąż grę w obronie i z tego mogę być zadowolony.

- Co do sytuacji zakończonej przepychankami między zawodnikami, to nie ma co teraz tego rozgrzebywać, bo mecz jest zakończony, sędziowie podjęli pewne decyzje, nie zagłębiam się w ich pracę. Na razie. Czekam na protokół.

Rafał Wójcik (Stal Stalowa Wola):

- To przekroczenie granicy 30 punktów strasznie opornie nam na wiosnę idzie. Cały czas wierzymy, że jak dopadniemy tej „30” to będzie już łatwiej. Dziś nastawialiśmy się tylko i wyłącznie na zwycięstwo, a tak naprawdę mogliśmy jedną sytuacją przegrać. Cieszę się, że zawodnicy włożyli w ten mecz maksimum zdrowia i determinacji, natomiast brakło w ofensywie argumentów. Nie wykorzystaliśmy naszej firmowej formy gry, czyli pressingu. Jest remis, po raz pierwszy nie straciliśmy gola. Więc są jakieś pozytywy. Mamy teraz czas na zastanowienie się nad rozwiązaniem sprawy naszej gry ofensywnej, by stwarzała więcej sytuacji.

Obaj szkoleniowcy złożyli na koniec wielkanocne życzenia swoim kibicom.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 134280 odwiedzin