Siedem zwycięstw naszych juniorów
Bardzo udany weekend mają za sobą juniorzy GKS „Bełchatów” S.A., którzy z ośmiu meczów w rozgrywkach CLJ, wojewódzkich i okręgowych wygrali siedem zdobywając 28 bramek. Zobaczcie wyniki poszczególnych roczników.
Centralna Liga Juniorów
AP TOP 54 Biała Podlaska - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Zieliński 90. +3 (k)
Skład GKS: Sobczak - Zieliński, Grot, Michalski D., Dymek (68. Przybylski) - Mazerant (74. Ogrodowczyk), Kopeć (87. Matuszewski) - Górka (83. Janik), Chwałowski, Stolarczyk - Michalski A.
Na ławce pozostali: Wojtczyk Kr., Kotowski i Wojtczyk Ka.
I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów – Ceramika Opoczno 2:1 (1:0)
Bramki dla GKS: Filip Morkowski, Aleksander Szmigielski (k)
Skład GKS: Szymon Pajkert (51. Dominik Radzicki), Sebastian Lesiak, Bartłomiej Lisowski (51. Miłosz Kapica), Filip Morkowski, Bartosz Łudczak, Dawid Kępiński, Maciej Miedwiediew, Jakub Sionkowski, Aleksander Szmigielski, Piotr Mielczarek, Dawid Kocyła
II LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów - Łodzianka Łódź 3:0 (2:0)
Bramki dla GKS: 20’ Joachim Rogut (as. Wenus), 32’ Rogut (as. Kapica), 56’ Karol Błaszczyk (as. Nowak)
Skład GKS: Pajkert (71’ Pawelczyk) – Siewier, Kaleja, Jaceński, Tomski, Pierzchała (53’Wróblewski), Nowak, Błaszczyk, Wenus (61’ Ślusarek), Kapica (41’ Białkowski (61’ Broś)), Rogut
I LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 2:0 (0:0)
Bramki dla GKS: 45’ Michał Łukaszewski (as. Olas), 61’ Paweł Zerka (k)
Skład GKS: Ciołek (41’ Drozdel) – Madejczyk, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Sady, Tomczyk, Olas, Konstańczuk, Miarka, Łukaszewski
I LW Trampkarz C2
GKS Ksawerów - GKS Bełchatów 1:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 34’ Sionkowski (as. Mizera), 64’ Stemplewski
Skład GKS: Komar (50’ Wolankiewicz) - Przywara, Stemplewski, Ciołkowski, Stefaniak - Korpas, Góralczyk, Cieślak (60’ Sobera), Sobera (35’ Kuśmierek), Mizera, Sionkowski (55’ Komar)
OL Młodzik D1 gr. I
GKS Bełchatów - LKS Polonia Gorzędów 13:1
Bramki dla GKS: Czyżewski Szymon 3x, Kurzawa Ernest 3x, Miarka Mateusz 3x, Cytarzyński Janek, Kapuściński Gaspare, Jasiński Kamil, Krukiewicz Klaudiusz
Skład GKS: Gogul, Stankiewicz, Kurzydlak, Gaszewski, Marciniak,Załęczny, Czyżewski, Kurzawa, Cytarzyński, Miarka, Pietryka, Kmiecik, Nowak, Bartkiewicz, Kapuściński, Krukiewicz, Rygała, Jasiński
OL Młodzik D1 gr. II
LKS Mierzyn - GKS II Bełchatów (r. 2005) 0:4 (0:1)
Bramki dla GKS: Urban (20’), Sobala (34’), Wilk (40’), Krzysztofik (49’)
Skład GKS: Wójcik i Foltyn - Płomiński, Kucharski, Świątek, Dudkiewicz, Kabziński - Grałka, Wilk, Książczyk, Galicki - Sobala, Urban, Krzysztofik
OL Młodzik D2 gr. I
GKS Bełchatów - "Szóstka" Radomsko 1:3
Bramka dla GKS: Imer Sejdija 60. +2
Skład GKS: Winiarski - Skrobek, Kępa, Frąckiewicz, Marciniec, Jaśkiewicz, Pietrasiak, Kwapiński, Kaczmarek
Grali również: Sejdija, Izdebski, Węglewski, Urbański, Domański, Krawętek, Walęciak, Ryłka
Fot. Piotr Tokarczyk