Menu
Logo
Pge

Opinie trenerów Pawlaka i Podolińskiego

Opinie trenerów Pawlaka i Podolińskiego

Mariusz Pawlak (PGE GKS Bełchatów):

- Gratulacje dla drużyny Radomiaka za zwycięstwo. Każde jest ważne, ale to z pewnością było dla nich wyjątkowe dzięki porażce Puszczy. Co do mojego zespołu, to z pewnością zaważyły dwa stałe fragmenty, po których straciliśmy bramki. Po nich trzeba było zupełnie zmienić pomysł na ten mecz. Co prawda zdobyliśmy bramkę kontaktową, to jednak było dziś za mało, jeśli chodzi o grę skuteczną. Po sytuacje były, szczególnie do przerwy. Niestety piłka mijała słupek bramki Radomiaka. Musi coś wpaść, żeby były punkty. Dziś zagraliśmy słabsze spotkanie. Cztery dni temu z Siarką graliśmy zupełnie inaczej, byliśmy innym zespołem. Porażka bardzo boli, bo jest kolejną wyjazdową, ale najważniejszy mecz tej rundy czeka nas w sobotę z Puszczą. Ostatnio w Bełchatowie wygrywamy i postaramy się to podtrzymać. Najważniejsza teraz jest regeneracja, bo inaczej znosi się wysiłek po porażce niż po zwycięstwie. Zrobimy wszystko, by zdobyć u siebie trzy punkty.

- Mój zespół dostał dzisiaj dużo kartek, a tych wydaje się zabrakło dla rywali. Nie szukam usprawiedliwień, bo tych po naszej grze nie można szukać. Myślę jednak, że Radomiak mógł już w pierwszej stracić zawodnika po faulach. Arbiter powiedział, że nie może sobie poradzić z numerem „18”. No ja mu w tym nie pomogę.

Robert Podoliński (Radomiak):

- Dziękuję za gratulacje. Po ostatnim meczu Bełchatowa z Siarką mieliśmy się kogo obawiać. Bardzo dobrze prześledziliśmy ten mecz. Graliśmy z zespołem bardzo dobrze zorganizowanym. Zespoły trenera Pawalak zawsze się tym charakteryzują. Tym bardziej cieszy to zwycięstwo. Wyprzedzając pytania, na pewno trzymam kciuki w sobotę kciuki za GKS, życzę im bardzo powodzenia. My z kolei musimy skupić się na sobie i podtrzymać passę bez porażki z trudnymi rywalami. Cieszmy się, ale nikt nam nie pomoże, jeśli sami nie będziemy wygrywać. Dzisiaj czapka z głowy przed naszymi skrzydłowymi, szczególnie Pawłem Tarnowskim, który zagrał kapitalne zawody. Dzisiaj nasi skrzydłowi spełnili pokładane w nich nadzieje. To zbyt ważni zawodnicy, żeby nie przynosić zespołowi punktów.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 134266 odwiedzin