Menu
Logo
Pge

Ruszyła sprzedaż biletów na sobotę

Ruszyła sprzedaż biletów na sobotę

W najbliższą sobotę przedostatni raz w tym sezonie na własnym stadionie zagrają piłkarze PGE GKS Bełchatów i będzie to pojedynek wagi ciężkiej!

Po ostatniej efektownej wygranej 3:0 z Siarka Tarnobrzeg, ”Brunatni” zagrają tym razem z drugą pod względem zdobyczy punktowej na wiosnę Puszczą Niepołomice. Pojedynek z walczącą o awans do 1 ligi Puszczą rozpocznie się w najbliższą sobotę 20 maja o godz. 17. Dla PGE GKS Bełchatów będzie szansą na piąte zwycięstwo z rzędu na własnym stadionie i bitwą o zapewnienie sobie utrzymania.

Ten atrakcyjnie zapowiadający się pojedynek będzie można obejrzeć tylko na GIEKSA Arenie.

Przedsprzedaż biletów na mecz PGE GKS Bełchatów z Puszczą Niepołomice rozpoczęła się w czwartek 18 maja o godz. 12 w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej. Bilety na to spotkanie można nabywać w cenach od 1 do 10 zł a wiosenną nowością jest bilet superVIP na trybunę honorową w cenie 50 zł.

Do dyspozycji kibiców są trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Najmłodszych fanów z opiekunami klub zaprasza tradycyjnie na trybunę północną do Sektora Rodzinnego a zorganizowane grupy szkolne do Sektora Szkolnego (lista z nazwiskami i peselami na adres: gks@gksbelchatow.com).

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica:

18.05. w godz. 12 - 16
19.05. w godz. 12 - 17
20.05. (mecz) od godz. 13

W dniu meczu kasy stadionowe będą czynne od godz. 15.

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji. Dzięki posiadaniu Karty Kibica można kupować bilety poprzez aplikację internetową, korzystać z ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS czy nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie.

Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach, Punkcie Obsługi Kibica oraz przez aplikację internetową. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2018-04-28
17:00
D
Gwardia Koszalin
Gwardia
Koszalin
2018-05-05
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 75338 odwiedzin