Menu
Logo
Pge

Pawlak: Wojna trwa dalej

Pawlak: Wojna trwa dalej

Przed sobotnim meczem z Puszczą Niepołomice prezentujemy kilka słów komentarza trenera PGE GKS Bełchatów, Mariusza Pawlaka, który wraca też myślami do spotkania w Radomiu.

- Przegraliśmy z dobrym zespołem, ale udało się stworzyć kilka sytuacji. W odróżnieniu od meczu z Siarką, tym razem nie udało się ich jednak wykorzystać. Wojna trwa dla nas dalej, musimy jeszcze zapunktować, żeby się utrzymać.

- O tym nieudanym meczu wyjazdowym trzeba zapomnieć, aczkolwiek w piątek wrócimy do niego na chwilę w analizie. Nasze boisko, nasz stadion, nasi kibice – to na pewno znów nam pomoże. Ale wszystko zależy tylko od nas. Nie możemy patrzeć na inne wyniki, bo widzieliśmy, co się działo w lidze w środę, nikt nie składa broni, ale i GieKSa będzie walczyć do ostatniej minuty w sobotę i spodziewam się dobrego meczu w wykonaniu naszej drużyny.

- Na pewno nie będzie łatwo. Rywal z doświadczeniem pierwszo- i drugoligowym, wymagający, ponownie z bardzo dobrymi stałymi fragmenty gry. My mamy swoje drobne problemy, ale i Puszcza ma wykartkowanych zawodników, także obie ekipy czekają roszady w składach. Pomimo krótkiego odstępu między meczami, fizycznie nie powinno być źle, wszystko w naszych nogach i głowach. Każdy zespół jest w podobnej sytuacji, ale to w sobotę po meczu zobaczymy, czy to był problem i dla kogo.


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 141305 odwiedzin