Menu
Logo
Logo
Pge

Ferie z Gortatem i giekaesiakami (zdjęcia)

Ferie z Gortatem i giekaesiakami (zdjęcia)

Ostatni dzień Ferii z GKS Bełchatów "Zdrowo i wesoło" przyniósł młodym uczestnikom kolejne nowe atrakcje. Górniczy klub zadbał, by na koniec ferii dzieci wyszły z GIEKSA Areny pełne wrażeń i upominków.
Piątek rozpoczął się od spotkania w wielkiej sali zapasów Trybuny Rodzinnej z bełchatowskim zawodnikiem taekwondo, Krystianem Gortatem, który niedawno został wybrany Sportowcem Roku 2015 Regionu Bełchatowskiego a dziś poprowadził specjalny trening sztuk walki. W prezentacji pomagał mu młodszy brat Jonasz - jeden z uczestników klubowych ferii. Poza urozmaiconymi ćwiczeniami na matach, dzieci mogły także przyjrzeć się bogatej kolekcji medalowej Krystiana, który jest m.in. drużynowym mistrzem świata federacji ITF z włoskiego Jesolo, w konkurencji drużynowych układów mistrzowskich II DAN oraz dwukrotnym brązowym medalistą tych samych mistrzostw świata w testach siły i technikach specjalnych.

Po szaleństwach z Krystianem Gortatem, uczestnicy ferii wrócili do Sali VIP stadionu przy Sportowej, gdzie po chwili zjawili się zawodnicy PGE GKS Bełchatów: Lukas Klemenz, Daniel Niźnik i Aghvan Papikyan. Nasi piłkarze najpierw odpowiadali na pytania i rozdawali autografy a następnie rozegrali mecze z dwiema drużynami feriowiczów.

Na koniec dnia a zarazem całego niezwykle udanego tygodnia, dzieci otrzymały paczki z prezentami od Patronów i Partnerów Ferii z GKS Bełchatów oraz od górniczego klubu, po czym udały się na ostatni wspólny posiłek. Najbliższą okazją do wspólnego spotkania będzie pierwszy mecz "Brunatnych" na GIEKSA Arenie 12 marca, na który dzieci otrzymały podwójne zaproszenia.

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Legionovia Legionowo
Legionovia
Legionowo
2017-04-29
17:00
D
ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2017-05-06
19:00
W
Siarka Tarnobrzeg
Siarka
Tarnobrzeg
2017-05-13
17:00
D

Fotogalerie

Sonda

Przyjdziesz na mecz z Legionovią?
Tak, chodzę na każdy mecz 61 % , głosów: 37
Tak, tym razem będę 3 % , głosów: 2
Jeszcze się zastanawiam 5 % , głosów: 3
Nie, będę tylko śledził wynik 30 % , głosów: 18

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

SPONSORZY I REKLAMODAWCYPARTNERZY

Galeria Olimpia


PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDIALNY
belsport

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 83745 odwiedzin