Osiem bramek w sparingu rezerw

Wysoką porażką rezerw PGE GKS Bełchatów zakończył się pierwszy letni sparing. Młodzi bełchatowianie choć prowadzili do przerwy z Włókniarzem Zelów 1:0, ostatecznie przegrali 2:6.

Wynik spotkania otworzył w 40. minucie płaskim strzałem po ziemi Damian Warnecki, ale później aż sześciokrotnie trafiali goście z Zelowa. Dla "Brunatnych" drugiego gola zdobył w tuż przed końcem gry Damian Podwalny.

Był to pierwszy z pięciu sparingów, które zaplanował sztab szkoleniowy GKS II. Za tydzień bełchatowianie zagrają z KS Paradyż o godz. 12 na boisku treningowym nr 3 Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

GKS II Bełchatów - Włókniarz Zelów 2:6 (1:0)
gole dla PGE GKS II: Damian Warnecki 40., Damian Podwalny 87.

Skład PGE GKS II:

Zawodnik testowany (46. Krystian Wojtczyk, 70. Damian Pędziwiatr) - Mateusz Orski (46. Bartłomiej Lisowski), Grzegorz Kowalski, Damian Michalski (46. Damian Siewiera), Piotr Góralczyk - Kacper Szafrański, Oskar Mazerant, Albin Maciejewski (70. Damian Podwalny), Mateusz Stolarczyk (70. Mateusz Orski), Damian Michalak (70. Konrad Matuszewski), Damian Warnecki (46. Kamil Pędziwiatr)