Menu
Logo
Pge

Już w piątek 21 lipca VII Piknik Rodzinny

Już w piątek  21 lipca VII Piknik Rodzinny

Już w piątek, na dzień przed pierwszym meczem pucharowym rozgrywanym na GIEKSA Arenie odbędzie się siódma edycja Pikniku Rodzinnego z GKS Bełchatów. Impreza, organizowana tradycyjnie dla kibiców „Brunatnych” przez GKS Bełchatów, Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów TORFIORZE i KIBICE RAZEM GKS Bełchatów oraz we współpracy z MCK Bełchatów, zaplanowana została na piątek 21 lipca na Placu Narutowicza. Ruszamy o godz. 18.

Piknik rodzinny to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez miasta i która przyciąga całe pokolenia chętnych do zabawy kibiców i sympatyków brunatnej drużyny.
W tym roku cała impreza odbywać się będzie w dwóch częściach Placu Narutowicza. Od 18 do 20:30 będziemy się bawić w części „Parkowej” a przed 21. przeniesiemy się pod dużą scenę aby poznać nowy skład PGE GKS Bełchatów na sezon 2017/2018.

Plac Narutowicza będzie tego dnia tętnił energią Górniczego Klubu oferując mnóstwo darmowych atrakcji od dmuchanych zjeżdżalni po watę cukrową, wiele konkursów i ciekawych występów. Mamutowe Disco, mini boiska do piłki nożnej i spotkanie z zawodnikami wszystkich drużyn GKS Bełchatów to najważniejsze atrakcje, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas VII Rodzinnego Pikniku z GKS Bełchatów.

Nie zabraknie również namiotu Sektora Rodzinnego, w którym najmłodsi mieszkańcy będą mogli miło i aktywnie spędzić czas. Specjalny program przygotowała także szkoła tańca UP Studio, Fitness Dance Weronika Olczak oraz grupa taneczna "Cheerleaders Bełchatów". Jak co roku swój namiot prowadzą kibice, którzy przygotowali wyjątkową atrakcję w postaci wspólnego malowania flagi - sektorówki na Sektor Rodzinny. Szczególną prezentację przygotowali również zapaśnicy GKS Bełchatów, którzy na rozłożonych matach zapaśniczych przedstawią tradycyjny trening i udzielą informacji dotyczących tej fantastycznej dziedziny sportu.  Zobaczymy również pokaz sztuki walki Gladiators Kickboxing Michała Benbena. Będziemy mieli również możliwość podziwiać pokaz Car Audio firmy Kruger&Matz. W trakcie całej imprezy udostępnione zostaną również mini boiska do gry w piłkę nożną, gdzie mali gracze będą mogli spróbować swoich sił. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez profesjonalnego DJ-a.

Punktem kulminacyjnym Pikniku będzie oczywiście tradycyjna prezentacja I Drużyny PGE GKS Bełchatów, poprzedzona prezentacją wszystkich roczników sekcji piłkarskiej oraz sekcji zapasów. Po oficjalnej prezentacji kibice i miłośnicy piłki nożnej będą mieli czas na tradycyjne selfie z ulubionym zawodnikiem czy krótką rozmowę.
 
Impreza będzie ponownie możliwa dzięki wsparciu Prezydent Miasta Bełchatowa.

Już teraz zarezerwujcie sobie czas na piątek 21 lipca na obowiązkowy Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów!


 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 134270 odwiedzin