Menu
Logo
Pge

Cykl warsztatów dla trenerów

Cykl warsztatów dla trenerów

W styczniu 2018 roku rozpocznie się cykl warsztatów szkoleniowych dla trenerów grup naborowych i rozgrywkowych sekcji piłkarskiej GKS „Bełchatów” S.A. Pomysłodawca cyklu, dyrektor ds. sportowych Marcin Węglewski, chce wraz z koordynatorem ds. młodzieży Krystianem Kierachem wdrożyć nowy model szkolenia w naszym klubie.

Zimowe warsztaty poprowadzi znany w piłkarskim środowisku trener Tomasz Tchórz, który swoją wiedzą i doświadczeniem będzie się dzielił podczas kilku szkoleń w Bełchatowie. Pierwsze, którego głównym tematem będzie periodyzacja taktyczna jako nowoczesny model rozumienia futbolu w szkoleniu dzieci i młodzieży, zaplanowany został na 11 stycznia.

- Wprowadzamy w pionie sportowym warsztaty trenerskie, które mają na celu podniesienie kwalifikacji naszych szkoleniowców – mówi dyrektor Marcin Węglewski. Dzięki tego typu szkoleniom skorzystają nasi trenerzy i ich asystenci, ale przede wszystkim nasi młodzi piłkarze, ponieważ nowa wiedza pomoże w indywidualnym rozwoju każdego zawodnika.
 
Obecnie szkoleniem w sekcji piłkarskiej GKS „Bełchatów” S.A. objętych jest około 400 adeptów w trzynastu grupach a najmłodsze dzieci pochodzą nawet z rocznika 2013.

Tomasz Tchórz - trener piłkarski UEFA A i UEFA A Elite Youth. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobył m.in. w Portugalii, Holandii i Anglii. Na przestrzeni lat zaangażowany w pracę z drużynami do lat 14 w akademii piłkarskiej Wisły Kraków i CF Belenenses (Lizbona) oraz z drużynami do lat 10 i 12 w akademii piłkarskiej Legii Warszawa. Absolwent prestiżowych studiów podyplomowych Master of Business Administration (MBA) – Sports Management na uczelni Maastricht School of Management.

Teoretyczne doświadczenie w temacie periodyzacji taktycznej zdobył podczas zajęć z autorem metodologii Vítorem Frade, które wsparł praktycznym doświadczeniem podczas odbywania stażu w pierwszej drużynie Southampton F.C. prowadzonej przez Mauricio Pellegrino. Jest autorem dwóch książek odnoszących się do tematyki holistycznej Logiki Periodyzacji Taktycznej i Fundamentów Gry: „Dorastanie w grze - wszechstronny rozwój zawodnika. Kategoria wiekowa U8-12” oraz Periodyzacja Taktyczna - Logika z innego świata”. Poprzez ich publikacje oraz specyficzny rodzaj pracy z zespołem stał się protagonistą wdrożenia Myślenia Kompleksowego do procesu treningowego w piłce nożnej w Polsce.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 531893