Menu
Logo
Pge

W poniedziałek początek przygotowań

W poniedziałek początek przygotowań

Powoli dobiega końca okres świąteczno-urlopowy dla zawodników pierwszej i drugiej drużyny PGE GKS Bełchatów. Zawodnicy wykorzystują ostatnie dni wolnego, bo od poniedziałku rozpocząć najtrudniejszy okres w roku – zimowe przygotowania.

Prowadzony przez Mariusza Pawlaka zespół pierwszą zbiórkę ma zaplanowaną na 8 stycznia o godz. 15:00 a sześćdziesiąt minut później rozpocznie się inauguracyjny trening. Będzie on miał charakter wprowadzający i odbędzie się w hali przy 1 Maja.

Poza znaną nam dobrze kadrą, w tym rekonwalescentami, pojawią się wspomniani testowani Damian Gałązka i Kacper Górski oraz wracający z wypożyczenia w Polkowicach Damian Michalski. Jest prawdopodobne, że tego dnia zobaczymy jeszcze jakiegoś nowego zawodnika.

Kolejne trzy dni to różnego rodzaju testy. We wtorek o godz. 10 w hali odbędą się testy szybkości i mocy, dzień później, także o 10, badania wydolnościowe na boisku. I wreszcie w czwartek o 10 w siłowni testy siły a o 15:30 zajęcia na boisku.

Na piątek i sobotę sztab szkoleniowy zaplanował treningi na boisku od godz. 11. W związku z tym, że równolegle swoje przygotowania będzie miała drużyna rezerw (pod okiem nowego szkoleniowca Piotra Bajdziaka), nie jest wykluczone, że do zajęć z „jedynką” dołączy na obserwację także ktoś z tej ekipy.

Kolejny tydzień będzie dużo mocniejszy, ponieważ w planie jest dziesięć jednostek treningowych i mecz kontrolny z MKS Kluczbork.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 531871