Menu
Logo
Pge

"Brunatni" rozpoczęli zimowe przygotowania

"Brunatni" rozpoczęli zimowe przygotowania

Dwudziestu pięciu zawodników wzięło udział w inauguracyjnych zajęciach pierwszego zespołu PGE GKS Bełchatów. Trening „Brunatnych” odbył się na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. 1 Maja. Te pierwsze zajęcia miały charakter wprowadzający, dominowały elementy ogólnorozwojowe i prewencja.

Nowymi twarzami na treningu byli testowani obrońcy Damian Gałązka i Karol Tomczyk, pomocnicy Kacper Górski i Hubert Tylec oraz wracający z wypożyczenia w Polkowicach stoper Damian Michalski.

Zabrakło dziś Arkadiusza Moczadło, Marcina Grolika, Roberta Chwastka i Przemysława Zdybowicza, którzy pracowali indywidualnie z fizjoterapeutą oraz dwóch zawodników z jesiennej kadry, tj. Michała Bierzało (otrzymał zgodę na testy w innym klubie) i Bartłomieja Zielińskiego (rozpoczął treningi w zespole rezerw).

Kolejne trzy dni to różnego rodzaju testy. We wtorek, po porannym ważeniu, o godz. 11 w hali przy 1 Maja odbędą się testy szybkości i mocy. Dzień później, od godz. 10, badania wydolnościowe na boisku (test mleczanowy). I wreszcie w czwartek o 10 w siłowni testy siły a o 15:30 zajęcia na boisku sztucznym. Na piątek i sobotę sztab szkoleniowy zaplanował treningi na boisku od godz. 11.

Następny tydzień będzie dużo mocniejszy, ponieważ w planie jest dziesięć jednostek treningowych i mecz kontrolny z MKS Kluczbork.

Kadra treningowa PGE GKS Bełchatów na 8 stycznia 2018 roku:

Bramkarze: Paweł Lenarcik, Arkadiusz Moczadło (m), Oskar Piernicki (m)

Obrońcy: Mikołaj Bociek, Marcin Grolik, Kacper Górski (test), Damian Michalski (m), Filip Kendzia (m), Adrian Klepczyński, Kamil Szubertowski (m), Karol Tomczyk (test), Paweł Wojowski

Pomocnicy: Bartłomiej Bartosiak, Daniel Chwałowski (m), Robert Chwastek, Michał Ciarkowski, Damian Gałązka (test), Marcin Garuch, Patryk Janasik (m), Michał Lewandowski (m), Konrad Matuszewski (m), Łukasz Pietroń, Patryk Rachwał, Marcin Ryszka (m), Emile Thiakane, Hubert Tylec (test)

Napastnicy: Dawid Flaszka, Piotr Giel, Przemysław Zdybowicz (m)

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Ruch Chorzów
Ruch
Chorzów
2019-03-02
17:00
D
Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2019-03-09
17:00
D
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2019-03-16
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 531854