Menu
Logo
Pge

Nasi "wuefiści" w Grocholicach

Nasi "wuefiści" w Grocholicach

Wiosenny marsz giekaesiaków po szkołach rozpoczęty! Przed czwartkowym treningiem uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Bełchatowie odwiedzili dwaj zawodnicy pierwszej drużyny "Brunatnych" Piotr Giel i Filip Kendzia, którzy w ramach akcji "Lekcja WF z PGE GKS Bełchatów", przeprowadzili zajęcia z uczniami klas szóstej i siódmej.

W lekcji wychowania fizycznego w najstarszej dzielnicy Bełchatowa, czyli Grocholicach, wzięli udział chłopcy, którym dopingowały koleżanki. Reprezentanci PGE GKS Bełchatów rozpoczęli środowe zajęcia od urozmaiconej rozgrzewki i zabaw sprawnościowych, by następnie przejść do elementów technicznych podczas rywalizacji w rzędach. Na koniec części sportowej odbył się mecz, w którym "Brunatni" wcielili się w bramkarzy.

Uczniowie "piątki" mieli dziś świetną okazję, by na sportowo rozpocząć dzień i jeszcze bardziej polubić wychowanie fizyczne a dodatkowo spędzić miło czas z piłkarzami swojego ulubionego klubu.

Tego typu spotkania mają na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu, który sprawia wiele radości i pozwala dbać o zdrowie a także są miłą okazją do bezpośredniego kontaktu zawodników z obecnymi i przyszłymi kibicami klubu. Uczestnicy lekcji otrzymali na koniec wizyty oficjalne zaproszenie dla całej szkoły na mecz PGE GKS Bełchatów z GKS 1962 Jastrzębie (16 marca, godz. 19) oraz informacje o naborze do sekcji piłkarskiej.

Fot. Sebastian Sobczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D
Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2019-04-13
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 636742