Menu
Logo
Pge

Najstarsi juniorzy wygrywają aż 7:1

Najstarsi juniorzy wygrywają aż 7:1

Efektowne zwycięstwo w meczu 1. kolejki I LW Juniorów A1 odniosła drużyna GKS Bełchatów U-19, która pokonała na wyjeździe zespół UKS SMS II Łódź aż 7:1 i została liderem rozgrywek. Królem polowania został w niedzielę Konrad Matuszewski.

UKS SMS II Łódź - GKS Bełchatów 1:7 (0:3)
Bramki dla GKS: 2’ Matuszewski, 12’ Kowalik as. Michalak, 28’ Chwałowski, 46’ Matuszewski as. Szaniec, 51’ Śpiewak as. Matuszewski, 60’ Matuszewski, 62 ’ Siewiera as. Warnecki

Skład GKS U-19: Malicki (80’ Pędziwiatr) - Lisowski, Kowalik, Kozica (80’ Cheda), Wojtczyk - Śpiewak (55’ Siewiera), Michalak - Chwałowski (76’ Janik), Szaniec (78’ Lewandowski), Matuszewski (75’ Bąkowicz) - Zdybowicz (55’ Warnecki)

Trenerzy: Jakub Renosik i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak

Opinie trenerów:

- Mecz stał na bardzo dobrym poziomie i sądzę, że kibicie, którzy przyszli je obejrzeć się nie zawiedli. Wysokie tempo i dynamika gry spowodowała, że z przyjemnością oglądało się to widowisko. Był to dla nas bardzo ważny mecz, który w jakimś stopniu jest odpowiedzią na pracę, którą wykonaliśmy w okresie przygotowawczym. Dzięki dobrej organizacji gry od pierwszej do ostatniej minuty oraz koncentracji i sumienności w zadaniach możemy cieszyć się ze zwycięstwa. Kluczową rolę odegrali również zmiennicy, którzy wchodząc na boisko wnoszą wiele jakości do zespołu. Cieszy fakt, że poprawiliśmy skuteczność, a chociażby hattrick Konrada Matuszewskiego jest tego potwierdzeniem.

- Jesteśmy zadowoleni z naszej gry, z wyniku i zaangażowania zawodników. Jednak nie popadamy w hurraoptymizm, ponieważ to dopiero pierwszy mecz i są jeszcze aspekty, nad którymi musimy się mocniej pochylić. Od jutra kontynuujemy naszą pracę, aby jak najlepiej przygotować się do meczu z Widzewem.

- Każdy z zawodników zostawił dzisiaj kawał zdrowia na boisku i za to chcemy im podziękować i pogratulować - skomentowali po meczu trenerzy Renosik i Łuszcz.

Fot. Piotr Tokarczyk

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D
Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2019-04-13
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 636769