Dobry weekend naszych juniorów
Prezentujemy zestawienie wyników meczów juniorskich drużyn GKS Bełchatów z dni 13-15 kwietnia 2018 roku. Z ośmiu spotkań o ligowe punkty młodzi „Brunatni” wygrali sześć pojedynków.
I LW Junior Starszy A1
15.04.2018
GKS Bełchatów - AKS SMS Łódź 4:1 (0:1)
Bramki dla GKS: 56’ Szaniec, 85’ Kowalik, 90’ Lewandowski (as. Matuszewski), 90’ Janik (as. Michalak)
Skład GKS U-19: Wojtczyk - Lisowski (70’ Sionkowski), Kozica, Kowalik, Bryła (90’ Cheda), Śpiewak (82’ Szczyszek), Michalak, Chwałowski (72’ Janik), Szaniec (60’ Bąkowicz), Matuszewski, Zdybowicz (90’ Lewandowski)
Na ławce pozostał Pajkert
Trenerzy: Jakub Renosik i Zygmunt Łuszcz
Kierownik: Piotr Michalak
I LW Junior Młodszy B1
14.04.2018
AKS SMS II Łódź - GKS Bełchatów 0:2 (0:1)
Bramki dla GKS: Szczyszek Jakub ’26, Łudczak Bartosz ‘60
Skład GKS: Pajkert Szymon (‘41. Kacprzyk Grzegorz) - Bęben Krzysztof (’41 Hajdasz Olaf), Jędraszek Szymon, Morkowski Filip – Rośczak Kacper, Nowak Miłosz (’74 Miedwiediew Maciej), Chudzik Jakub, Sionkowski Jakub (’41 Mielczarek Piotr) – Łudczak Bartosz, Szczyszek Jakub (41. Kocyła Dawid), Warnecki Damian (61. Błaszczyk Karol)
Trener: Przemysław Przybylski
Asystent: Krzysztof Nowak
Kierownik: Łudczak Grzegorz
II LW Junior Młodszy B2
11.04.2018
GKS Bełchatów - Pogoń Zduńska Wola 4:0 (1:0)
Bramki GKS: 13’ Wiktor Michalski (as. Sowa), 57’ Miłosz Kapica(as. Tomczyk), 67’ i 75’ Marcel Sowa (as. Tomczyk)
Skład GKS: Kilian – Żyłka, Zerka, Rogan (41’ Madejczyk), Płochocki (41’ Piechura), Miarka, Tomczyk, Grabowiecki, Michalski (41’ Kaliszuk), Sowa, Kapica
Trener Adam Konstańczuk
OL Junior Młodszy B2
14.04.2018
Zjednoczeni Gmina Bełchatów - GKS Bełchatów 1:4 (0:1)
bramki dla GKS: 29. Kacper Kordyka (as. Rafał Sady), 58. Oskar Kaliszuk (as. Kamil Broś), 64. Bartłomiej Tomski (as. Jarosław Trzeboński), 67. Rafał Sady
Skład GKS: Mateusz Wolankiewicz - Remigiusz Jakubczyk, Kacper Pater, Jarosław Trzeboński, Marcel Góra (41. Konrad Piechura) - Jakub Filanowski (41. Stanisław Wenus), Artur Pierzchała (41. Bartłomiej Tomski), Jakub Kusiak (41. Kamil Broś) - Rafał Sady, Kacper Kordyka (41. Mateusz Kaflowski), Mikołaj Papuga (41. Oskar Kaliszuk)
Trenerzy: Adrian Teodorczyk i Adam Konstańczuk
Kierownicy: Mariusz Filanowski i Marek Cieślak
Centralna Liga Juniorów U-15
15.04.2018
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 2:4 (1:2)
Bramki dla GKS: 29. Kamil Mizera (as. Kacper Sionkowski), 40. Michał Ciołkowski (as. Kacper Kondracki), 49. Kacper Sionkowski (as. Wiktor Korpas), 56. Marcel Kuśmierek (as. Kacper Sionkowski)
W 10. minucie czerwoną kartkę otrzymał Kewin Komar. Bramki traciliśmy w 22. i 64. minucie. W 75. minucie Mateusz Wolankiewicz obronił rzut karny.
Skład GKS: Kewin Komar - Oskar Przywara, Michał Ciołkowski, Hubert Jakubiec, Wiktor Korpas (60. Gustaw Stemplewski) - Jeremiasz Góralczyk (78. Bartłomiej Tomski), Kamil Cieślak (10. Mateusz Wolankiewicz), Kacper Kondracki (65. Peter Sobera), Marcel Kuśmierek (60. Olaf Ossowski), Kamil Mizera (77. Mateusz Kaflowski), Kacper Sionkowski (79. Norbert Stefaniak)
Trener: Adrian Teodorczyk
Kierownik: Marek Cieślak
I LW Trampkarz C2
15.04.2018
GKS Bełchatów - MGUKS Pogoń Zduńska Wola 2:0 (1:0)
Bramki dla GKS: 22’ Kurzawa Ernest, 67’ Kurzydlak Dominik (as. Kurzawa Ernest)
Skład GKS: Stankiewicz Bartek (36’ Gogul Konrad), Załęczny Kacper, Bartkiewicz Maciek, Jasiński Kamil, Pietryka Dawid (21’ Biniecki Kacper), Cytarzyński Jan, Marciniak Mateusz, Kmiecik Dawid, Kurzydlak Dominik, Miarka Mateusz (46’Rygała Bartek), Kurzawa Ernest (55’Łukaszewski Miłosz)
Na ławce pozostali: Plaga Szymon, Zakrzewski Antek i Jurczyk Paweł
Trener: Dawid Ciupiński
Kierownik: Krystian Pietryka
LO Młodzik D1 gr. I
14.04.2018
GKS Bełchatów - GUKS Gorzkowice 1:2 (0:0)
Bramka dla GKS: 34’ Kacper Sobala
Skład GKS: Wiktor Wójcik - Bartosz Rzepczyński, Adam Gryczka, Mateusz Galicki, Mateusz Książczyk, Oliwier Urbaniak, Grzegorz Tomczyk, Tomasz Urban, Mikołaj Krzysztofik
Grali także: Oskar Kuśmierek, Marcel Wawrowski, Tomasz Woch, Filip Wilk, Kacper Sobala, Jonasz Wiewiórowski, Błażej Dobiech, Mikołaj Kabziński
Na ławce pozostał: Kacper Foltyn
Trener: Radosław Kozoń
Kierownik: Tomasz Kabziński
LO Młodzik D1 gr. II
14.04.2018
GKS II Bełchatów - Włókniarz Moszczenica 0:2 (0:0)
Skład GKS: Witold Bartkowiak, Krystian Banasik, Franek Węglewski, Bartosz Pietrasiak, Kamil Marciniec, Mateusz Jaśkiewicz, Jakub Krawętek, Wojtek Sewerynek, Wiktor Kaczmarek
Grali także: Franek Kołek, Jan Jendrusiak, Julek Ryłka, Michał Domański, Jakub Walęciak
Trener: Marcin Węglewski
Kierownik: Grzegorz Jaśkiewicz
LO Młodzik D2 gr. I
13.04.18
Włókniarz Moszczenica - GKS Bełchatów 0:3 (0:3)
Bramki dla GKS: Tobiasz Mras (5’), Adrian Małocha (24’), Alan Siwek (28’ - asysta Krzysztof Pazera)
Mecz rozgrywano w trudnych warunkach atmosferycznych - obfite opady deszczu i porywisty wiatr.
Skład GKS: Grzesiak i Gaspar - Irzykowski, Stępień, Sokołowski, Pasieka, Wróblewski, Wolankiewicz - Sadziński, Mazurek, Jasiczek, Kwaśnik, Szymczyk, Pazera - Mras, Mielczarek, Siwek, Małocha.
Trener Mariusz Przybylski
Kierownicy: Dariusz Cienkowski i Dominik Mras
Podajemy także zaległą informację o rozegranym w środę 11 kwietnia meczu:
II LW Junior Młodszy B2
Mechanik Radomsko - GKS Bełchatów 3:2 (2:0)
Bramki dla GKS: 41’ Dawid Kocyła, 46’ Maciej Tomczyk (as. Konstańczuk)
Skład GKS: Wolankiewicz (7’ czerwona kartka) – Żyłka (41’ Kocyła), Zerka (21’ Markiewicz), Rogan, Płochocki (71’ druga Ż. Kartka), Miarka (8’Wróblewski (57’ Sowa)), Tomczyk, Grabowiecki, Michalski, Konstańczuk (61’ Adamczyk), Kapica
Na ławce pozostali: Kaliszuk, Piechura
Żółte kartki: Michalski, Płochocki x2
Czerwona kartka: Wolankiewicz
Fot. Piotr Tokarczyk