Menu
Logo
Pge

Derbin: Zespół znakomicie zareagował

Derbin: Zespół znakomicie zareagował

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami trenerów po meczu 9. kolejki 2 ligi pomiędzy PGE GKS Bełchatów a Rozwojem Katowice.

Rafał Bosowski (asystent trener Rozwoju Katowice):

- Ciężko coś powiedzieć kiedyś spada się na ostatnie miejsce w tabeli i pozostaje mi tradycyjnie pogratulować trenerowi zwycięstwa i dobrej pracy w Bełchatowie. Fajna drużyna mająca pomysł na grę, konsekwentnie realizująca swoje założenia na mecz. Uczulaliśmy zawodników, że GKS gra bardzo mądrze, odpowiedzialnie, czekając na przeciwnika, nie otwierają się. To jest bardzo mądre. My dziś strzeliliśmy bramkę, ale straciliśmy tę przewagę w kilka minut. Wcześniej z 0:2, dziś z 0:1. Nie potrafiliśmy odwrócić losów spotkania. Nie jest wesoło. Możemy tylko liczyć, że nasi czołowi zawodnicy wrócą do gry.

Artur Derbin (trener PGE GKS Bełchatów):

- Dziękuję za gratulację i miłe słowo w kierunku naszej drużyny. Dodam tylko tyle, że to był dla nas najcięższy domowy mecz w tej rundzie. A może jakbyśmy zagłębili się w tym temacie, to kto wie, czy nie we wszystkich kolejkach? Ogromne słowa uznania, szacunek dla naszych chłopaków, bo dzisiaj nie tylko walczyliśmy z przeciwnikiem, ale i ze swoimi słabościami. To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu, stąd też słowa uznania dla drużyny. Po tej straconej bramce na początku drugiej połowy, zespół znakomicie zareagował, poszedł za ciosem i dziś ponownie mogliśmy cieszyć się z domowego sukcesu. Pokornie powiem, że to jest początek drogi, bo zdajemy sobie sprawę z tego, co jeszcze przed nami. Jednak w pozytywnych nastrojach przystępujemy do kolejnego mikrocyklu.

Fot. Adrian Mielczarski 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Gryf Wejherowo
Gryf
Wejherowo
2019-04-20
17:00
D
ROW 1964 Rybnik
ROW
1964
Rybnik
2019-04-24
17:00
W
Resovia Rzeszów
Resovia
Rzeszów
2019-04-28
17:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 656070