Drugie miejsce GKS 2008 przy Sportowej
W niedzielę 16 września na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej odbył się IV turniej piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2008 "Piłka nożna łączy pokolenia 2018" zorganizowany przez Oldboy GKS Bełchatów. W rozgrywkach na murawie podzielonej na dwa boiska wzięło udział osiem zespołów z sześciu następujących klubów: GKS Bełchatów, Bełchatowska Akademia Piłkarska SOCCER, ZKS Włókniarz Zelów, LKS Omega Kleszczów, MUKS Włókniarz Pabianice.
Grupa A
1. GKS Bełchatów I
2. BAP Soccer II
3. ZKS Włókniarz Zelów I
4. MUKS Włókniarz Pabianice
Grupa B
1. GKS Bełchatów II
2. BAP Soccer I
3. ZKS Włókniarz Zelów II
4. Omega Kleszczów
Wyniki grupa A
GKS Bełchatów I – MUKS Włókniarz Pabianice 4:1
(Gudajczyk x 2, Ciachorowski, Kopek)
GKS Bełchatów I – ZKS Włókniarz Zelów I 0:4
GKS Bełchatów I – BAP Soccer II 2:1
(Stokwiszewski, Ciachorowski)
GKS I Bełchatów zajął w grupie A II miejsce i grał w półfinale z Omegą Kleszczów wygrywając 5:0 (Polek, Stokwiszewski, Ciachorowski, Gudajczyk, Gryś)
GKS I Bełchatów w meczu finałowym spotkał się z Włókniarzem Zelów I. W finale GKS uległ Włókniarzowi Zelów 1:6 (Stokwiszewski) i ostatecznie zajął II miejsce w całym turnieju.
Wyniki grupy B
GKS Bełchatów II – Omega Kleszczów 1:1
(Masapust)
GKS Bełchatów II – ZKS Włókniarz Zelów 3:2
(Masapust x 2, Stępczyński)
GKS Bełchatów II – BAP Soccer I 0:2
GKS II Bełchatów zajął IV miejsce w grupie i w meczu półfinałowym o miejscu V – VIII spotkał się z Włókniarzem Zelów przegrywając 1:2 (Stępczyński) i w meczu o VIII miejsce spotkał się BAP Soccer I przegrywając 4:6 (Stępczyński x 2, Masapust, Sinkiewicz)
Klasyfikacja końcowa:
1.ZKS Włókniarz Zelów I
2.GKS Bełchatów I
3.ZKS Włókniarz Zelów II
4.Omega Kleszczów
5.BAP Soccer II
6.MUKS Włókniarz Pabianice
7.BAP Soccer I
8.GKS Bełchatów II
Skład GKS I Bełchatów:
Burda Oliwier – Polek Szymon, Koszela Filip, Kopek Szymon, Gudajczyk Alan, Ciachorowski Oskar, Stokwiszewski Patryk, Gryś Kacper
Najlepszy zawodnik GKS Bełchatów I – Stakwiszewski Patryk
Skład GKS II Bełchatów:
Mielczarek Mateusz – Ałaszewski Michał, Siewiera Mikołaj, Sinkiewicz Hubert, Stępczyński Michał, Masapust Bronisław, Dąbek Fabian, Dziuba Dawid, Maciąg Stanisław
Najlepszy zawodnik GKS Bełchatów II – Ałaszewski Michał
Trener Piotr Kurzawski
Zdjęcia poniżej Michał Antczak