CLJ U-18: Nareszcie wygrana na wyjeździe

Długo na tę chwilę czekaliśmy, ale w końcu mamy pierwsze bramki i pierwsze wyjazdowe zwycięstwo drużyny PGE GKS Bełchatów w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-18. W ramach 14. kolejki rozgrywek giekaesiacy pokonali ekipę Escola Varsovia 2:1 a zwycięstwo mogło być wyższe, gdyby Damian Michalak wykorzystał rzut karny w 53. minucie, ale trafił w słupek.

Warto dodać, że od 43. minuty gospodarze grali w osłabieniu po czerwonej kartce. Nasi zawodnicy potrafili to wykorzystać i odnieśli trzecie zwycięstwo w sezonie.

Escola Varsovia Warszawa - PGE GKS Bełchatów 1:2 (1:2)
Damian Michalak 8. (as. Damian Warnecki), Dawid Kocyła 13. (as. Robert Kowalik) - Niewiadomski 16.

Skład GKS: Kewin Komar - Jakub Sionkowski, Robert Kowalik, Jakub Kozica, Igor Miller, Damian Michalak (65’ Jakub Szczyszek), Bartosz Łudczak, Damian Wdowiak (46’ Piotr Mielczarek), Dawid Kocyła (72’ Olaf Hajdasz), Damian Warnecki, Konrad Matuszewski (46’ Mieszko Śpiewak)

Trenerzy: Marcin Węglewski i Zygmunt Łuszcz