Menu
Logo
Pge

Wiosenny cennik biletów i karnetów

Wiosenny cennik biletów i karnetów

Zakończona przez drużynę PGE GKS Bełchatów na 4. miejscu runda jesienna wzbudziła bez wątpienia apetyty sympatyków "Brunatnych" na dobre występy także na wiosnę. Przed nami tylko trzynaście pojedynków w dość krótkim czasie, więc trzeba się odpowiednio przygotować!

Górniczy klub publikuje na początek cennik biletów i karnetów na rundę rewanżową, podczas której od marca do maja 2019 roku zagramy kolejno z Ruchem Chorzów, Górnikiem Łęczna, Olimpią Elbląg, Zniczem Pruszków, Gryfem Wejherowo, Resovią Rzeszów i na koniec z Widzewem Łódź! Emocje zatem gwarantowane! Trzeba też dodać, że z uwagi na niektórych rywali, organizacja meczów będzie kosztowniejsza niż jesienią.
 
Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią i południową w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom i w przypadku sympatyków z Kartą Kibica będą kosztować 1, 10 i 15 zł. Karnety na wszystkie siedem meczów kosztują 7, 60 i 90 zł. W przypadku karnetów "ulgowego" i "normalnego" mamy zatem w tej cenie jeden mecz gratis.

Karnety i bilety można będzie kupować na trybuny: wschodnią, zachodnią i północną. Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5 trybuny północnej.

 
Ceny biletów i karnetów (trybuny C i D):
 
Bilety z Kartą Kibica
 
15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
 
Bilety bez Karty Kibica
 
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
 
Karnety (7 meczów):
 
90 zł – normalny
60 zł – ulgowy
7 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW I KARNETÓW


Trybuna wschodnia "młyn"

W wyniku ustaleń pomiędzy klubem a przedstawicielami grup kibicowskich i Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" ustalono preferencyjne ceny karnetów na trybunę wschodnią dla aktywnych, dopingujących kibiców. Cena karnetu na tzw. "młyn" na rundę wiosenną wynosi jedyne 35 zł. Karnet w tej cenie można nabyć TYLKO w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów, zlokalizowanym na stadionie na tyłach trybuny północnej. Dystrybucją karnetów na trybunę wschodnią zajmują się kibice, by abonamenty w tak preferencyjnych cenach trafiły tylko do fanów aktywnie zaangażowanych w doping.

Bilety jednorazowe w preferencyjne cenie na trybunę wschodnią również będą do nabycia wyłącznie tą samą drogą – poprzez przedstawicieli kibiców, od których przed meczami będzie można otrzymać voucher, uprawniający do kupna biletu na trybunę A (wschodnią) w kasach i Punkcie Obsługi Kibica. Bilety na trybunę wschodnią kosztować będą 10 zł (z Kartą Kibica) lub 15 zł (bez KK).
 
Pierwszy mecz wiosny „Brunatni” rozpoczną najprawdopodobniej w sobotę 2 marca z Ruchem Chorzów.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Stomil Olsztyn
Stomil
Olsztyn
2019-07-27
00:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2019-08-03
00:00
W
Radomiak Radom
Radomiak
Radom
2019-08-10
00:00
D

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 796317