Menu
Logo
Pge

GKS I Bełchatów wygrywa turniej rocznika 2007

GKS I Bełchatów wygrywa turniej rocznika 2007

Zwycięstwem pierwszego zespołu GKS Bełchatów zakończył się sobotni Turniej Piłki Nożnej "PGE Bełchatów Cup 2019" pod patronatem Prezydenta Miasta Bełchatowa i Starosty Bełchatowskiego dla rocznika 2007 i młodszych. Drugie miejsce zajął ŁKS Łódź a trzecie AP Funinio Łask.
 
W rozgrywkach organizowanych przez GKS Bełchatów rocznik 2007 zobaczyliśmy 12 zespołów reprezentujących kluby i szkółki naszego województwa: MZK Zduńska Wola, LKS Zawisza Pajęczno, Jutrzenka Bychlew, AP SOCCER Bełchatów, Warta Sieradz, APN FUNINIO Łask, ŁKS Łódź oraz gospodarze - GKS Bełchatów.

W trakcie zawodów każda drużyna rozegrała po osiem meczów w wymiarze 15 min., grano na dwóch boiskach równocześnie na bramki 5 x 2 m po sześciu zawodników na boisku (1+5).

Wyniki gier eliminacyjnych drużyn GKS:

Grupa A:

GKS I - GKS III 4:1; GKS I - Jutrzenka II Bychlew 2:1; GKS I - MKS I Zduńska Wola 6:1; GKS I - Funinio Łask 3:0; GKS I - ŁKS Łódź 2:1; awans GKS I do Ligi Mistrzów.

GKS III - Funinio 0:4; GKS III - Jutrzenka II 0:0; GKS III - ŁKS 0:4; GKS III - MKS 1:3;
 
Grupa B:

GKS II - MKS II 2:4; GKS II - Jutrzenka I Bychlew 3:2; GKS II - Zawisza Pajęczno 0:1; GKS II - Soccer Bełchatów 4:0; GKS II - Warta Sieradz 0:4;
 
Wyniki finałów w Lidze Mistrzów drużyny GKS I:

Warta Sieradz 7:1; GKS I - Zawisza Pajęczno 5:1 i GKS I - Jutrzenka I Bychlew 4:1;

Liga Europy:  GKS II - MKS I 1:2; GKS II - GKS III 2:1 i GKS II - Jutrzenka II Bychlew 1:1; GKS III - Soccer 4:0; GKS III - MKS II 0:2

Klasyfikacje końcowe turnieju:
   
Liga Mistrzów:
                                                      
1. GKS I Bełchatów (komplet zwycięstw, bramki 33:7)
2. ŁKS Łódź
3. Funinio Łask - Kolumna
4. Zawisza Pajęczno
5. Warta Sieradz
6. Jutrzenka I Bychlew
 
Liga Europy:

1. MKS I Zduńska Wola
2. MKS II
3. GKS II
4. Jutrzenka II
5. GKS III
6. Soccer Bełchatów
 
Królem strzelców z 17 golami został Tobiasz Mras (GKS Bełchatów I) a najlepszym zawodnikiem wybrany został Maks Sypniewski (ŁKS Łódź).
 
Składy drużyn GKS:  

GKS I - Eryk Grzesiak, Marcel Sadziński, Julian Irzykowski, Olivier Pasieka, Damian Wróblewski, Krzysztof Pazera, Alan Siwek i Tobiasz Mras.
 
GKS II - Mikołaj Gaspar i Eryk Grzesiak, Tobiasz Stępień, Mateusz Sokołowski, Paweł Witkowski, Franciszek Szymczyk, Jakub Mielczarek, Dawid Szczepocki, Kaspian Jasiczek.
 
GKS III - Jakub Kowalczyk, Filip Ślizak, Dawid Wolankiewicz, Kacper Aksman, Filip Zawiasa, Mateusz Krawiec, Bartosz Kwaśnik, Adrian Małocha, Kornel Mazurek.
 
Trener Mariusz Przybylski i kierownicy Dariusz Cienkowski i Dominik Mras dziękują wszystkim sponsorom i rodzicom za wzorowo zorganizowany turniej.

Sponsorami turnieju byli: EGOIST salon fryzjerski, MCM Termer, Zdrovital, BUDOMAR, Tobi, ESINVEST, Arpaprint, TOBICAR BMW SERVICE oraz TEB Bełchatów.

ZDJĘCIA NA PROFILU ROCZNIKA

Fot. Michał Antczak
 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 734589