Menu
Logo
Pge

Plan przed kolejnym hitem

Plan przed kolejnym hitem

Po dwóch domowych zwycięstwach drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra tym razem mecz wyjazdowy i to o dużym ciężarze gatunkowym. Trzeci w tabeli "Brunatni" zmierzą się bowiem w Grudziądzu z piątą Olimpią, która także ma komplet punktów w 2019 roku.

Spotkanie bełchatowian z ekipą swojego byłego trenera Mariusza Pawlaka rozpocznie się w niedzielę 17 marca o godz. 18 i będzie do obejrzenia dzięki internetowej transmisji PPV.

Do tego trudnego pojedynku giekaesiacy przygotowywać się będą podczas sześciu jednostek treningowych.

Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu o godz. 15. Jak informuje nasz fizjoterapeuta Damian Zieliński, powinien w nim wziąć udział Marcin Ryszka, który na szczęście nie doznał pęknięcia ani tym bardziej złamania kości śródstopia a jego leczenie daje szansę na powrót do gry.

W środę zespół Artura Derbina najpierw będzie ćwiczył na matach i sali fiitness a następnie wejdzie na rozbieganie na główną płytę. O godz. 15 na boisku nr 2 rozpocznie się trening typowo piłkarski. Czwartek to pełna jednostka na Stadionie Miejskim (godz. 11). W piątek "Brunatni" będą pracować od godz. 11 na "trójce". Sobotni rozruch zaplanowano na "dwójce" o godz. 11. Potem drużyna spotka się na obiedzie a następnie wyjedzie na zgrupowanie do Grudziądza.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 734589