Wyniki meczów (weekend 7-8 maja)
Przedstawiamy wyniki poszczególnych roczników GKS Bełchatów w meczach ligowych z ostatniego weekendu.
Centralna Liga Juniorów
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 1:1 (1:1)
Dominik Pieprzyca 11 - Wojciech Byszewski 45
Skład GKS: Niźnik - Świderski, Szafrański (24. Długosz), Grot, Orski – Marynowski (46. Bloch), Mazerant – Miedwiediew (84. Ciesielski), Majcher, Berłowski – Byszewski (72. Michalski)
Na ławce pozostali: Dróżdż, Wieczorek, Podedworny
W następnej kolejce gramy z Polonią Warszawa. Będzie to już ostatni mecz w roli gospodarza w tym sezonie.
I LW Junior Młodszy B1
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów 1:4
Bramki dla GKS: Klimczak 35., Janik 55., 70., Zdybowicz 73. (głową)
Skład GKS: Malicki (Biniek 67’) - Węglewski, Ogrodowczyk, Klimczak, Wojtczyk - Kotowski (Jasitczak 76’), Zieliński (Zdybowicz 53’), - Stankiewicz (Szyszkowski 60’), Janik (Rośniak 71’), Stolarczyk (Cholerzyński 41’)
I LW Junior Młodszy B2
WKS Wieluń - GKS Bełchatów 1:4 (0:1)
Bramki dla GKS: 40. Bąkowicz (k), 42. Matuszewski as. Lewandowski, 70. Zdybowicz, 75. Lewandowski (k)
Skład GKS: Wojtczyk (55’ Pędziwiatr D.), Pędziwiatr K. (41’ Zdybowicz(3)), Anioł, Kowalik (55’ Drobniewski), Torchalski, Michalak (71’ Włodarczyk), Chwałowski, Bakowicz (60’ Piesik), Matuszewski, Lewandowski, Szaniec
I LW Trampkarz C1
AKS SMS ŁÓDŹ - GKS Bełchatów 2:2 (0:2)
Bramki dla GKS: Bąkowicz Mateusz 15. (as. Warnecki Damian), Warnecki Damian 22. (as. Sionkowski Jakub)
Skład GKS: Pajkert Szymon (‘41 Kacprzyk Grzegorz) – Chudzik Jakub, Krzysztof Bęben, Kępiński Dawid, Lisowski Bartłomiej – Mielczarek Piotr, Nowak Miłosz, Łudczak Bartosz, Bąkowicz Mateusz - Sionkowski Jakub, Warnecki Damian (’41 Głowacki Bartłomiej).
II LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów II – MULKS Łask 1:2
I LW Trampkarz C2
AKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 7:0 (5:0)
Skład GKS: Wróblewski (36’ Pawelczyk) – Grabowiecki, Zerka, Tomczyk, Miarka, Śliwiński, Michalski(36’ Miarka), Kapica, Konstańczuk (46’Terkiewicz), Żyłka (59’ Ciołek), Kocyła (60’ czer. kartka)
LO Młodzik D1 gr. I
UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski - GKS I Bełchatów 1:4 (1:1)
Bramki dla GKS: 4’ Sionkowski Kacper (as. Tomski Bartłomiej), 37’ Ciołkowski Michał (as. Korpas Wiktor), 48’ Sionkowski Kacper (as. Mizera Kamil), 50’ Ciołkowski Michał (as. Stemplewski Gustaw)
Skład GKS: Komar (30. Kilian) - Stefaniak (15. Mielczarek [30. Cytarzyński (45. Śniady)]) Ciołkowski (50. Wenus), Korpas (50. Filanowski) - Sobera (30. Grabiszewski), Stemplewski (50. Kiereś), Tomski (30.Pierzchała ), Mizera (50. Cytarzyński) - Sionkowski (50. Mielczarek).
LO Młodzik D1 gr. II
GKS Bełchatów - Skalnik Sulejów 5:1
Bramki dla GKS: Załęczny Kacper 1’, Czyżewski Szymon 12’, Czyżewski Szymon 16’, Jurczyk Paweł 49’, Czyżewski Szymon 55’
Skład GKS: Gogul, Glapiński, Marciniak, Gaszewski, Miarka, Czyżewski, Kmiecik, Załęczny, Kurzawa, Bochman, Majcherek, Zakrzewski, Tokarczyk, Jurczyk, Kapuściński, Matusiak, Januszewski, Rzepczyński