IV liga: Zwycięstwo z Paradyżem

W meczu czołowych drużyn IV ligi łódzkiej zespół PGE GKS II Bełchatów pokonał na własnym boisku wicelidera rozgrywek KS Paradyż 3:0 (1:0). Warto podkreslić, że w naszej ekipie ponownie zagrało bardzo wielu młodych zawodników.

Po tej dziewiętnastej w sezonie wygranej podopieczni Krystiana Kieracha wrócili na 3. pozycję w tabeli. Bełchatowianie z 71 bramkami są najskuteczniejsi w lidze.

Do przerwy mecz był wyrównany, ale o jedno trafienie lepsi byli gospodarze. W 39. minucie centrę Patryka Nouriego na gola zamienił Damian Michalski. Po zmianie stron długo utrzymywało się jednobramkowe prowadzenie i dopiero w końcówce giekaesiacy wyprowadzili dwa ciosy, które powaliły zespół z Paradyża. Najpierw asystę Jakuba Bednarka wykorzystał Jacek Bloch a w 90. minucie do siatki po podaniu Michała Sitarza trafił Piotr Góralczyk.

PGE GKS II Bełchatów - KS Paradyż 3:0
Damian Michalski 39., Jacek Bloch 86., Piotr Góralczyk 90.

Paweł Lenarcik - Michał Lewandowski, Damian Michalski (60. Marcin Szóstakiewicz), Marcin Wdowiak, Tomasz Kolus - Michał Sitarz, Mikołaj Bociek - Albin Maciejewski (81. Jakub Bednarek), Patryk Nouri (71. Mikołaj Raś), Krystian Pałczyński (75. Piotr Góralczyk) - Jacek Bloch