IV liga: Remis z Wartą

W meczu 10. kolejki IV ligi PGE GKS II Bełchatów zremisował z Wartą Sieradz 1:1. W naszym zespole zagrali w większości zawodnicy z pierwszej drużyny "Brunatnych".

Pierwsza połowa nie przyniosła godnych odnotowania zdarzeń. Dominowała walka w środku pola a obie ekipy nie stwarzały bezpośredniego zagrożenia w polu karnym rywala. Mecz "rozkręcił" się po zmianie stron. Już w 48. minucie po faulu na Krystianie Pałczyńskim sędzia podyktował rzut kany a "jedenastkę" na gola zamienił Bartłomiej Kondracki. W kolejnych minutach bełchatowianie stworzyli cztery bardzo dobre sytuacje, ale nikt nie pokonał Macieja Mielcarza. To się zemściło w 75. minucie, kiedy po dobitce Bartosz Naroźnik wbił piłkę z bliskiej odległości do bramki GKS. W 80. minucie goście stanęli przed szansą na objęcie prowadzenia, ale Daniel Niźnik obronił strzał z rzutu karnego Marcina Kobierskiego.

PGE GKS II Bełchatów - Warta Sieradz 1:1
Bartłomiej Kondracki 48. k - Bartosz Narożnik 75.