Wyniki meczów juniorów GKS (1-2 października)
Za nami kolejny weekend drużyn GKS Bełchatów w juniorskich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników z dziewięciu meczów z udziałem naszych drużyn.
Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów - AP TOP 54 Biała Podlaska 1:3 (0:1)
Bramka dla GKS: Damian Michalski 71.
Skład GKS: Wojtczyk Krystian – Zieliński (84. Stolarczyk), Szafrański (56. Byszewski), Michalski Damian, Wojtczyk Kacper – Ogrodowczyk (70. Michalski Aleksander) -Berłowski, Mazerant, Kotowski (46. Ryszka), Matuszewski - Zdybowicz.
Na ławce pozostali: Malicki, Grot i Janik.
LW Junior Młodszy B1
GKS Bełchatów - Sport Perfect Łódź 0:0
Skład GKS: Malicki, Sionkowski, Kowalik, Bykowski, Torchalski, Michalak, Chwałowski, Kubiaczyk (50’ Pędziwiatr K.), Bąkowicz, Lewandowski, Szaniec
Na ławce pozostali: Pędziwiatr D., Mroziński, Włodarczyk, Kozica
I LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów – Omega Kleszczów 8:0 (2:0)
Bramki dla GKS: Joachim Rogut 3, Damian Warnecki, Bartek Głowacki, Piotr Kowalczyk, Bartosz Łudczak, Mateusz Bąkowicz
Skład: Grzegorz Kacprzyk, Krzysztof Bęben, Filip Morkowski, Dawid Kaleja (41’ Maciej Miedwiediew), Bartek Głowacki , Bartosz Łudczak, Dawid Kępiński, (55’ Miłosz Kapica), Jakub Chudzik, Piotr Kowalczyk (41’ Joachim Rogut), Mateusz Bąkowicz, Damian Warnecki
II LW Junior Młodszy B2
GKS Bełchatów - LKS Mierzyn 1:4 (0:1)
Bramka dla GKS: 42’ Piotr Mielczarek
Skład GKS: Kacprzyk (61’ Wróblewski) – Kasznicki, Kaleja (41’ Piechura), Jaceński, Terkiewicz, Miedwiediew (41’ Kierach), Tomski (41’ Ślusarek), Żyłka (41’ Rajs), Kowalczyk (41’ Kuśmierek), Broś, Mielczarek
II LW Trampkarz C1
GKS Bełchatów - Róża Kutno 5:1 (3:0)
Bramki dla GKS: 14’ Miłosz Kapica (as. Łukaszewski), 32’ Michał Łukaszewski (as. Markiewicz), 40’ Markiewicz Jakub (as. Szmigielski), 72’ Bartosz Grabowiecki (as. Szmigielski), 80’ Michał Łukaszewski (as. Żyłka)
Skład GKS: Drozdel (56’ Pawelczyk) – Grabowiecki, Zerka (41’ Piechura), Rogan, Michalski, Markiewicz, Szmigielski, Tomczyk, Miarka, Kapica (41’ Żyłka), Łukaszewski
I LW Trampkarz C2
GKS Bełchatów - Warta Sieradz 2:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 38’ Sionkowski (as. Marchewka), 41’ Kuśmierek (as. Mizera)
Skład GKS: Komar (36’ Wolankiewicz) - Przywara, Stemplewski, Korpas, Marchewka (56’ Stefaniak) - Tomski (36’ Cieślak), Góralczyk, Sobera (36’ Śniady) - Kaflowski (36’ Kuśmierek), Mizera, Sionkowski
Na ławce pozostał Broś.
OL Młodzik D1 gr. I
Astoria Szczerców - GKS Bełchatów 0:4 (0:1)
Bramki dla GKS: Nowak Jakub 3, Rygała Bartek
Skład GKS: Gogul, Kurzydlak, Załęczny, Czyżewski, Rygała, Kurzawa, Miarka, Glapiński, Pietryka, Kmiecik, Kapuściński, Nowak, Jurczyk, Marciniak, Krukewicz
OL Młodzik D1 gr. II
GKS II Bełchatów (r. 2005) - Polonia Piotrków Tryb. 6:0 (5:0)
Bramki dla GKS: Mateusz Książczyk (6. i 15. min), Kacper Sobala (8. i 12.), Kamil Jasiński (9. i 45.)
Skład GKS: Wójcik i Retek (bramkarze) - Kucharski, Płomiński, Kuśmierek, Galicki, Wilk, Książczyk, Jasiński, Sobala oraz Kabziński, Samsik, Lang, Urbaniak, Grałka, Woch, Urban
OL Młodzik D2 gr. I
GKS Bełchatów - Omega Kleszczów 3:2 (0:2)
Bramki dla GKS: Węglewski 2, Pietrasiak
Skład GKS: Tarka - Kołek, Banasik, Frąckiewicz - Kwapiński, Skrobek, Marciniec, Jaśkiewicz - Sejdia
Grali również: Węglewski, Ryłka, Kaczmarek, Krawętek, Łabędzki
Fot. Piotr Tokarczyk