Rezultaty meczów juniorów GKS z 6-9 października
Za nami długi weekend drużyn GKS Bełchatów w juniorskich ligach. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem wyników z dziewięciu meczów z udziałem naszych drużyn.
Centralna Liga Juniorów
Stal Mielec - GKS Bełchatów 3:1 (2:0)
Bramka dla GKS: Janik 90+3
Skład GKS: Malicki – Zieliński (57. Janik), Grot (74. Siewiera), Ogrodowczyk, Wojtczyk Kacper -Szafrański, Mazerant (70. Kotowski) - Byszewski, Berłowski, Matuszewski (59. Michalski) -Zdybowicz
Na ławce pozostali: Wojtczyk Krystian i Przybylski.
LW Junior Młodszy B1
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 2:2 (1:1)
Bramki dla GKS: 3’ Szaniec as. Michalak, 42’ gol samobójczy
W 60. minucie meczu Damian Pędziwiatr obronił rzut karny
Skład GKS: Pędziwiatr D. (80’Pajkert), Sionkowski, Kowalik, Bykowski (41’Kozica), Torchalski ( 52’ Lisowski), Michalak, Chwałoski (75’Mroziński), Bąkowicz T. (62’ Kubiaczyk), Bąkowicz M. (75’ Pędziwiatr K), Warnecki (41’ Lewandowski), Szaniec
I LW Junior Młodszy B2
Pelikan Łowicz - GKS Bełchatów 3:3 (0:2)
Bramki dla GKS: Bartosz Łudczak, Bartłomiej Lisowski, Dawid Kępiński
Skład GKS: Szymon Pajkert, Krzysztof Bęben, Filip Morkowski, Bartłomiej Lisowski (41’ Dawid Kaleja), Bartek Głowacki, Bartosz Łudczak, Dawid Kępiński, Jakub Chudzik, Piotr Kowalczyk (41’ Joachim Rogut), Damian Warnecki (41’ Maciej Miedwiediew)(78’ Sebastian Lesiak), Bartek Grzywacz (55’ Piotr Mielczarek)
II LW Junior Młodszy B2
Pogoń Zduńska Wola - GKS Bełchatów 3:0 (1:0)
Skład GKS: Kacprzyk – Kasznicki, Piechura, Jaceński (41’ Madejczyk), Miller, Miedwiediew (41’ Kierach), Lesiak (41’ Rajs), Błaszczyk, Kowalczyk (41’ Cieślak), Rogut (41’Stefaniak), Mielczarek (41’ Ślusarek)
II LW Trampkarz C1
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 4:0 (2:0)
Skład GKS: Pawelczyk (41’ Drozdel) – Grabowiecki, Zerka, Rogan, Michalski, Łukaszewski, Szmigielski, Tomczyk, Miarka (41’ Płochocki), Kapica, Żyłka (56’ Madejczyk)
I LW Trampkarz C2
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów 2:2 (0:1)
Bramki dla GKS: 21’ Mizera (as. Sionkowski), 44’ Sionkowski (as. Sobera)
Skład GKS: Komar (60’ Wolankiewicz) - Przywara, Ciołkowski, Stemplewski, Korpas (60’ Śniady) - Tomski (55’ Kuśmierek), Góralczyk, Marchewka - Sobera (55’ Kaflowski), Mizera, Sionkowski
Na ławce pozostali: Wenus, Broś, Cytarzyński
OL Młodzik D1 gr. I
GKS I Bełchatów - UKS Piotrcovia II 11:0
Bramki dla GKS: Mateusz Miarka 4’, Szymon Czyżewski 7’, Antoni Gaszewski 11’, Dominik Kurzydlak 16’, Antoni Gaszewski 22’, Kacper Załęczny 26’, Szymon Czyżewski 29’, Mateusz Marciniak 41’, Tomasz Grzelak 48’, Antoni Gaszewski 53’, Szymon Czyżewski 59’
OL Młodzik D1 gr. II
UKS Piotrcovia - GKS II 5:2 (2:2)
Bramki dla GKS: Kamil Jasiński 20., Mateusz Książczyk 24.
Skład GKS II: Wójcik - Kabziński, Płomiński, Kucharski, Kuśmierek - Urban, Wilk, Książczyk – Jasiński, Wiewiórowski, Galick; Rzepczyński, Grałka, Sobala, Retek
OL Młodzik D2 gr. I
Astoria Szczerców - GKS Bełchatów 0:1
Bramka dla GKS: Imer Sejdija 56.
Skład GKS: Winiarski - Frąckiewicz, Kwapiński, Kępa - Marciniec, Jaśkiewicz, Węglewski, Pietrasiak - Sejdija
Grali również:
Tarka, Matyśkiewicz, Domański, Krawętek, Urbański, Ryłka, Kaczmarek, Banasik, Witkowski
Fot. Piotr Tokarczyk