Menu
Logo
Pge

Sponsor Meczu

1536581604.png

Przed rundą wiosenną GKS "Bełchatów" S.A. wprowadza dla partnerów biznesowych kolejną możliwość promowania swojej marki podczas meczów na stadionie przy Sportowej.


Górniczy klub proponuje całkowicie nową możliwość ekspozycji brandu Państwa firmy podczas pierwszoligowych meczów PGE GKS Bełchatów. Od wiosny nasi kontrahenci mogą włączyć się w aktywny sponsoring klubu już nie tylko podczas całej rundy, ale także przy okazji konkretnego spotkania.

Przed nami siedem meczów od 12 marca do 4 czerwca a każdy z nich to nowe emocje i okazja do zaprezentowania się kibicom oraz mediom na stadionie a także w rzeczywistości wirtualnej, ponieważ każde spotkanie ma swoją kampanię promocyjną.

Sponsor Meczu – to unikatowy pakiet świadczeń reklamowych. Zostań sponsorem dowolnego pojedynku ligowego PGE GKS Bełchatów i wykorzystaj szansę promocji, jaką daje GIEKSA Arena!

Jesteśmy klubem, który chce skupiać wokół siebie jak najwięcej podmiotów i instytucji, dlatego też mamy niewątpliwy zaszczyt zaprosić Państwa do jak najszerszej współpracy z naszym klubem. Pierwszym krokiem może być właśnie wykupienie statusu Sponsora Meczu.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym pakietem świadczeń dla Sponsora Meczu a w przypadku zainteresowania do skontaktowania się z działem marketingu GKS "Bełchatów" S.A.

Sponsor Meczu - pakiet świadczeń

Najbliższe mecze GKS

Górnik Łęczna
Górnik
Łęczna
2018-08-22
18:00
W
Olimpia Grudziądz
Olimpia
Grudziądz
2018-08-26
18:00
D
Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2018-09-01
19:45
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

     

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 301443 odwiedzin