Menu
Logo
Pge

Pawlak: Każdy musi coś dać od siebie

Pawlak: Każdy musi coś dać od siebie

Przed wyjazdem na spotkanie w Opolu prezentujemy przedmeczową opinię trenera PGE GKS Bełchatów, Mariusza Pawlaka. Pojedynek z liderem 2 ligi rozpocznie się w sobotę o godz. 15.

- Ostatni mecz pokazał, że nie ma sensu rozgraniczać rywali na trudnych i słabszych. Na pewno boli, kiedy traci się w ostatnich sekundach gola. Gra się do ostatniego gwizdka i to była dla nas wszystkich nauczka. Tej bramki nie powinniśmy stracić, bo było pięciu naszych zawodników kontra dwóch z Bytomia. To jest sekunda i może stać się tragedia. Nie zagraliśmy tak zdecydowanie jeśli chodzi o odbiór piłki jak w Częstochowie, daliśmy rywalom więcej czasu na realizację ich pomysłów i przyszła kara. Punkty były bardzo ważne, ale ich nie mamy. Trzeba zrobić wszystko, by je odrobić, bo jest co odrabiać.

- Adam Nowak jest przewidziany do meczowej kadry. Liczę na niego, mam nadzieję, że jest w dobrej dyspozycji. Liczę na to, że jeśli wejdzie z ławki, to da taki bodziec jak ostatnio Papikyan. Potrzebujemy takich wejść, które odczuje drużyna.

- Jeśli chodzi o ewentualne zmiany w porównaniu do ostatniego meczu, to mam jeszcze czas na przemyślenia. To nie jest tak, że po zwycięstwie zostawia się skład bez zmian a po porażce są one konieczne. Każdy musi coś na tym boisku zostawić. Defensywni mają swoje zadania, ofensywni muszą stwarzać sytuacje, być zagrożeniem dla bramki rywala. Jeśli tego zawodnik nie robi, należy dać szansę następnemu, by móc realizować założenia całego zespołu. Mam oczywiście pomysł, bo skupiamy się przede wszystkim na sobie. 90% to my, pozostałe 10 to przeciwnik. Wiemy, że u rywala też są pewne braki kadrowe. Myślę, że możemy mieć 2-3 zmiany.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 134265 odwiedzin