Menu
Logo
Logo
Pge

Bilety i karnety


BILETY NA MECZE 2 LIGI:

DLA POSIADACZY KARTY KIBICA GKS BEŁCHATÓW:


CENNIK BILETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2017

BILET NORMALNY - 10

BILET ULGOWY - 5 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

BILET DZIECIĘCY - 1 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).

BILET SuperVIP - 50


CENNIK BILETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2017 z "Bełchatowską Kartą Rodziny"


BILET NORMALNY - 8

BILET ULGOWY - 5 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

BILET DZIECIĘCY - 1 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).


CENNIK KARNETÓW NA RUNDĘ RUNDĘ WIOSENNĄ 2017 (7 meczów)

KARNET NORMALNY – 60

KARNET ULGOWY - 30 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

KARNET DZIECIĘCY - 7 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).

KARNET SuperVIP - 300


CENNIK KARNETÓW NA RUNDĘ WIOSENNĄ 2017 (7 meczów) - z "Bełchatowską Kartą Rodziny"

KARNET NORMALNY - 60

KARNET ULGOWY - 30 zł (dla młodzieży szkolnej i studentów, kobiet, niepełnosprawnych, emerytów, krwiodawców, rencistów i żołnierzy - za okazaniem stosownych dokumentów).

KARNET DZIECIĘCY – 7 zł (dla dzieci do 13. roku życia, będących pod opieką osoby pełnoletniej).
   

W ofercie karnetowej i biletowej dostępne są miejsca w następujących sektorach:
A1-A4, C1-C8, D1, D4, D5, D6 i D11

Poza sprzedażą pozostają sektory:
B1-B8, C9, D2, D3, D7, D8, D9, D10 i D12              
                   

DLA OSÓB BEZ KARTY KIBICA:

KARTA JEDNORAZOWA* - 10
(uniwersalna)

BILET DLA KIBICÓW PRZYJEZDNYCH - 10


* Możliwość zakupu biletu na konkretny mecz przy Sportowej 3 bez KK na tzw. kartę jednorazową. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał okazać dowód tożsamości.


Pod adresem internetowym www.bilet.gksbelchatow.com funkcjonuje aplikacja do internetowego kupna biletów. Dzięki niej bez konieczności wychodzenia z domu czy pracy każdy posiadacz Karty Kibica może sam "nabić" sobie bilet na wybrany mecz i na ulubione miejsce, następnie opłacić przelewem nie tracąc czasu w kolejkach (tylko z Kartą Kibica - do 24 h przed meczem).

Bilety i karnety informacje:

1. Bilety na mecze na stadionie przy Sportowej 3 mogą zakupić osoby posiadające Kartę Kibica GKS Bełchatów lub na kartę jednorazową*.

Bilety takie będzie można zakupić w kasach stadionu GKS po sprawdzeniu poprawności danych na karcie oraz ewentualnych ograniczeń uprawnień do udziału w imprezach masowych. Jednocześnie przypominamy, że kibice klubu, z którym rozgrywany jest dany mecz (oraz kibice sympatyzujący z tą drużyną) powinni nabywać bilety na sektor gości za pośrednictwem własnego klubu.

* Możliwy jest także zakup jednorazowych biletów bez Karty Kibica dla osób spoza województwa klubu-gości. Bilet taki ma jedną cenę 10 zł.

2. Aby szybciej zakupić bilet prosimy skorzystać z opcji przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica (według harmonogramu podawanego na oficjalnej stronie www.gksbelchatow.com) lub też przez aplikację internetową na stronie www.bilet.gksbelchatow.com. W obu przypadkach bilet „nabijany” jest na Kartę Kibica, co pozwala na wejście na stadion.

3. Osobie, która nie ukończyła 13. roku życia, bilet/ karnet nabywa pełnoletni opiekun (np. rodzic), który posiada już zakupiony bilet/karnet na swoją Kartę Kibica. W tym zapisie chodzi o spełnienie warunków ustawy w zakresie wejścia na imprezę masową nieletniego z osobą pełnoletnią. Samo wejście na stadion przez kołowrót odbywa się także przy obecności opiekuna.

4. Osoba w wieku 13 – 18 lat, aby móc zakupić bilet lub karnet musi mieć przypisanego opiekuna. Nie musi być to jednak osoba posiadająca Kartę Kibica. Wymagane jest tylko podanie niezbędnych danych pełnoletniego opiekuna: imię, nazwisko, nr pesel, data urodzenia. Operację tę wykonujemy tylko raz - przy pierwszym zakupie biletu/ karnetu.

5. Osoby, które zakupiły bilet ulgowy, aby wejść na stadion oprócz Karty Kibica przy wejściu muszą mieć przygotowany dokument upoważniający do ulgi w celu sprawdzenia przez służby ochrony.

6. Osoby, które zakupiły bilet jednorazowy (bez Karty Kibica), aby wejść na stadion oprócz Karty Kibica przy wejściu muszą mieć przygotowany dokument potwierdzający tożsamość w celu sprawdzenia przez służby ochrony.

7. Dziecko do 5. roku życia na stadion może wejść bezpłatnie z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać tylko jedno dziecko, które nie będzie zajmować numerowanego miejsca, lecz usiądzie na kolanach opiekuna.


Pytania i odpowiedzi:

Zapomniałem Karty Kibica - czy mogę kupić bilet?
- Tak, jest taka możliwość. Po okazaniu dowodu osobistego można zakupić bilet w punkcie kasowym i bilet zostanie automatycznie „nabity” na Kartę.

Uwaga! W dniu meczu taka osoba musi już pamiętać o Karcie Kibica i ja okazać przy wejściu na stadion.

Czy mogę kupić bilet/karnet dla znajomego?
- Tak. By skorzystać z tej możliwości należy tylko okazać Kartę Kibica osoby, dla której chcemy dokonać zakupu.

Gdzie w dniu meczowym można zakupić bilet?
- W dniu meczowym sprzedaż biletów odbywa się tylko i wyłącznie w kasach stadionowych. W dniu meczowym w Punkcie Obsługi Kibica odbywa się jedynie obsługa Kart Kibica (wyrabianie, odbiór, reklamacje).

Jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytania napisz na pok@gksbelchatow.com!

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia

PARTNER TECHNICZNY

PARTNER MEDIALNY
belsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 86750 odwiedzin