Menu
Logo
Logo
Pge

Kontakt

GKS "Bełchatów" S.A.
97-400 Bełchatów, ul. Sportowa 3
tel. (44) 635 03 55,
tel./fax (44) 635 07 91
gks@gksbelchatow.com

Regon: 592166549
NIP: 769-19-67-635

Nr. konta:
konto podstawowe : 70 1440 1257 0000 0000 0213 1827
szkolenie młodzieży: 87 1440 1257 0000 0000 0228 2259
sklep internetowy: 18 1440 1257 0000 0000 0228 2143
www.gksbelchatow.com

 

Sekretariat Zarządu
Judyta Korenik gks[at]gksbelchatow.com 121

 

Kierownik Klubu
Mariusz Puchalski m.puchalski[at]gksbelchatow.com 123

 

Rzecznik Prasowy
Michał Antczak rzecznik[at]gksbelchatow.com 131

 

Dyrektor ds. marketingu
Beata Dechnik b.dechnik[at]gksbelchatow.com 142

 

Specjalista ds. marketingu
Sebastian Sobczak s.sobczak[at]gksbelchatow.com 131

 

Główna Księgowa
Anna Szpak-Frątczak a.szpakfratczak[at]gksbelchatow.com 124

 

Specjalista ds. księgowo-finansowych
Kamila Resterna-Skupińska finanse[at]gksbelchatow.com 135
Renata Skrzypczyńska - 135

 

Specjalista ds. personalnych
Agnieszka Kierasińska kadry[at]gksbelchatow.com 135
 

 

Pracownik administracyjny
     
Maciej Bojanowski m.bojanowski[at]gksbelchatow.com 134
Piotr Chrzanowski    

 

Kierownik I drużyny
Radosław Drogosz r.drogosz[at]gksbelchatow.com 129

 

Sekcja zapaśnicza
Janusz Włastowski gks[at]gksbelchatow.com 121
Andrzej Olczyk gks[at]gksbelchatow.com 121
 
     
Koordynator ds. młodzieży
Krystian Kierach k.kierach[at]gksbelchatow.com 129

 

Punkt Obsługi Kibica
Emil Chłód pok[at]gksbelchatow.com 693 36 44 66

 

Informatyk/Kierownik II drużyny
Mariusz Morawski  m.morawski[at]gksbelchatow.com -
     

 

Pracownik gospodarczy
Barbara Korenik - 143
     
     
     

Najbliższe mecze GKS

Olimpia Elbląg
Olimpia
Elbląg
2017-09-30
16:00
W
Gwardia Koszalin
Gwardia
Koszalin
2017-10-07
17:00
D
Warta Poznań
Warta
Poznań
2017-10-14
15:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

 

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNERZY

Galeria 

Olimpia 

PARTNER MEDIALNY
belsport

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 77522 odwiedzin