Menu
Logo
Pge

Bilety w dniu meczowym

Bilety w dniu meczowym

O godz. 17 w Punkcie Obsługi Kibica zakończy się przedsprzedaż biletów na mecz 8. kolejki 2 ligi, w którym PGE GKS Bełchatów zagra z Legionovią Legionowo. Początek spotkania zaplanowano na sobotę 9 września, godz. 18.

W dniu meczu bilety będzie można zakupić w Punkcie Obsługi Kibica w trybunie południowej (ul. 1 Maja) od godz. 14, a kasy stadionowe będą czynne w godz. 16 - 19 (początek drugiej połowy).

Przypominamy, że ceny biletów tego dnia zgodnie z nowymi zasadami sprzedaży ulegają zmianie, a będzie można je zakupić jedynie w kwotach wyższych niż poza dniem meczowym, od 2 do 20 zł. Szczegółowy cennik biletów i karnetów dostępny jest TUTAJ.

Do dyspozycji kibiców nadal pozostają cztery trybuny: wschodnia, zachodnia, północna i honorowa. Naszych najmłodszych fanów z opiekunami zapraszamy tradycyjnie na Trybunę Rodzinną (północną) wejściem od ul. Sportowej.

Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub wprowadza stałą promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Wejście z Kartą Kibica

Najłatwiejszym sposobem na zakup biletu i szybkiego wejścia na nasz stadion nadal pozostaje Karta Kibica, która daje także możliwość korzystania z innych udogodnień oraz specjalnych promocji i ofert rabatowych kilkudziesięciu Partnerów GKS, a także nabywać wejściówki i karnety w niższych cenach.

W związku z nowelizacją ustawy, przy wyrabianiu Karty Kibica GKS Bełchatów (nowej lub w kontynuacji) każdy kibic ma wybór, czy chce, aby widniało na niej jego zdjęcie czy też nie. Posiadacze KK mogą nabywać bilety w kasach oraz Punkcie Obsługi Kibica. Wejściówki można zakupić także dla kogoś znajomego podając numer pesel posiadacza KK.

Wejście bez Karty Kibica

Dla osób, które nie mają potrzeby wyrabiania KK, klub zapewnia możliwość zakupu biletów na tzw. bilet jednorazowy w formie plastikowej karty. By móc zakupić taką wejściówkę (w przedsprzedaży w Punkcie Obsługi Kibica, a w dniu meczu także we wszystkich kasach), kibic będzie musiał jedynie okazać dowód tożsamości, z którego zostaną spisane wymagane dane. Kartę jednorazową można zakupić także dla kogoś znajomego podając jego numer pesel.

Obowiązek posiadania dokumentu

Przypominamy, że w związku z obowiązkiem organizatora dotyczącym weryfikacji przy wejściu każdej osoby, wszyscy kibice (zarówno z KK jak i bez) muszą posiadać także dokument potwierdzający swoją tożsamość a przypadku kibiców korzystających ze zniżek dodatkowo dokumentu upoważniającego do ulgi (np. legitymacja czy "Bełchatowska Karta Rodziny").

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Piast Gliwice
Piast
Gliwice
2018-06-23
00:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB 40

SPONSORZY I REKLAMODAWCY

   

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 134283 odwiedzin