Kolejne zwycięstwo rezerw

Piąte zwycięstwo w siódmym sparingu odniosła w sobotę drużyna rezerw PGE GKS Bełchatów. Tym razem podopieczni trenera Piotra Bajdziaka pokonali rywala z IV ligi, Pilicę Przedbórz 4:2 (1:0) a hattrickiem popisał się Mateusz Stolarczyk.

Pierwszy gol padł w 28. minucie, kiedy obroniony strzał Kacpra Wojtczyka dobił Mateusz Stolarczyk. Goście mieli też okazję do zdobycia gola, ale zabrakło im skuteczności. Po zmianie stron padło aż pięć goli. W ciągu dwóch minut Stolarczyk dwukrotnie pokonał golkipera Pilicy; najpierw technicznym strzałem w okienko a następnie strzałem z rzutu karnego. Potem nastąpił moment dekoncentracji, który przedborzanie wykorzystali strzelając dwie bramki po błędach w naszej defensywie. O pewne zwyciętwo zadbał jednak Wojtczyk, który wykrzystał podanie Kamila Pędziwiatra.

PGE GKS II Bełchatów – Pilica Przedbórz 4:2 (1:0)
Mateusz Stolarczyk 28., 55., 57., Kacper Wojtczyk 85. – Wiktor Majewski 58., Janusz Stolarczyk 75.