Menu
Logo
Pge

[GALERIA] Tłumnie na "dwójce"

[GALERIA] Tłumnie na "dwójce"

W pierwszej drużynie trwa mikrocykl przygotowań przed piątkowym, ostatnim sparingiem w Łodzi. W środowym treningu na drugim boisku treningowym zobaczyć dziś mogliśmy aż 27 zawodników.

To efekt dołączenia do zajęć zawodników z zespołu GKS Bełchatów U-19, który wywalczył awans do Centralnej Ligi Juniorów oraz testowania piątki piłkarzy spoza Bełchatowa. Przypomnijmy, że wspomnieni młodsi zawodnicy to Krystian Wojtczyk, Mieszko Śpiewak, Damian Michalak, Konrad Matuszewski i Przemysław Zdybowicz, który z tej grupy miał do tej pory najwięcej doświadczeń związanych z pierwszą drużyną. Poza bramkarzem Wojtczykiem, pozostali uczestniczyli tylko w części zajęć a w następnej mieli rozbieganie. To ich pierwszy dzień po zasłużonym urlopie.

Na pełnych obrotach pracowali za to ci, którzy walczą o angaż w ekipie "Brunatnych" tj. bramkarz Patryk Królczyk, pomocnicy Przemysław Mizgała, Rafał Parobczyk, Bartosz Biel oraz napastnik Adam Setla.

Poza treningiem jest wciąż Marcin Ryszka, który nadal przechodzi diagnostykę po kontuzji i jednocześnie pracuje indywidualnie z fizjoterapeutą.

Dzisiejszy trening miał głównie charakter taktyczny zakończony grami. Była to ostatnia tak obciążająca jednostka, bo czas już schodzić z obciążeń. Jutrzejsze zajęcia mają być już lżejsze, natomiast w piątek w sparingu przeciwko ŁKS Łódź każdy powinien dać trenerowi jak najwięcej powodów, by znaleźć się w pierwszym składzie na ligę.

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 735221