Menu
Logo
Pge

Ruszyła sprzedaż jesiennych karnetów

Ruszyła sprzedaż jesiennych karnetów

W środę 11 lipca o godz. 12 ruszyła zamknięta sprzedaż karnetów na jesienne mecze 2 ligi na stadionie przy ul. Sportowej 3. W pierwszej kolejności abonamenty mogą nabyć ci kibice, którzy chcą kontynuować oglądanie meczów ze swoich ulubionych miejsc.

W trakcie piłkarskiej jesieni "Brunatni" rozegrają na własnym stadionie dziesięć spotkań a pierwszy mecz, w którym rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg, odbędzie się w sobotę 28 lipca o godz. 19. Gorąco zachęcamy do zakupu karnetu, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na GIEKSA Arenie.

Od lipca do końca listopada giekaesiacy zmierzą się kolejno z: Siarką Tarnobrzeg, Skrą Częstochowa, Olimpią Grudziądz, Rozwojem Katowice, Stalą Stalowa Wola, ROW 1964 Rybnik, Elaną Toruń, Błękitnymi Stargrad, Pogonią Siedlce i Radomiakiem Radom.

Karnety na wszystkie 10 meczów kosztują 10, 80 i 120 zł. W przypadku karnetów "ulgowego" i "normalnego" mamy zatem w tej cenie dwa mecze gratis!
 
Karnety i bilety można będzie kupować w POK-u na trybuny zachodnią (sektory C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.
 
Zamknięta sprzedaż karnetów (kontynuacja z wiosny) rozpoczęła się w Punkcie Obsługi Kibica w środę 11 lipca o godz. 12 i potrwa do 18 lipca. Dzień później wystartuje sprzedaż otwarta. Wraz z tą drugą pulą ruszy jednocześnie sprzedaż biletów na pierwszy mecz ze Siarką Tarnobrzeg.

Szczegółowy harmonogram otwarcia POK-u:

Kontynuacja:
11-13.07. w godz. 12-16       
14.07. 9-13
16-18.07. 13-17

Otwarta:
19-20.07. 12-16
23-25.07. 12-16
26-27.07. 13-17
28.07. (mecz) od godz.13

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW I KARNETÓW


Trybuna wschodnia "młyn"

W wyniku ustaleń pomiędzy klubem a przedstawicielami grup kibicowskich i Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" ustalono preferencyjne ceny karnetów na trybunę wschodnią dla aktywnych, dopingujących kibiców. Cena karnetu na tzw. "młyn" na cały sezon wynosi jedyne 80 zł. Karnet w tej cenie można już nabywać, ale TYLKO w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów, zlokalizowanym na stadionie na tyłach trybuny północnej. Dystrybucją karnetów na trybunę wschodnią zajmują się kibice, by abonamenty w tak preferencyjnych cenach trafiły tylko do fanów aktywnie zaangażowanych w doping.

Przypominamy, że do zakupu karnetu potrzebna jest Karta Kibica (lub sam nr pesel posiadacza Karty). Obecność kibica nie jest wymagana, można kogoś wyręczyć lub zrobić prezent podając w Punkcie Obsługi Kibica numer pesel posiadacza KK lub nawet wyrobić taką Kartę (zdjęcie nie jest wymagane) i następnie nabić na nią karnet.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 735185