Menu
Logo
Pge

Pierwsze spotkanie Klubu Biznesu

Pierwsze spotkanie Klubu Biznesu

W czwartek 13 września w Sali VIP kawiarni „WOLEJ” w budynku klubowym przy ul. Sportowej 3 odbyło się pierwsze spotkanie w ramach nowo utworzonego Klubu Biznesu GKS Bełchatów. Był to wstęp to zaplanowanej na szeroką skalę współpracy podmiotów skupionych wokół górniczego klubu w ramach Partnerskich Klubów Biznesu.

GKS „Bełchatów” S.A. został 23 klubem w ramach wspomnianego programu, który wyszedł ostatnio poza granice Polski dzięki utworzeniu takiego podmiotu w Anglii. Co niezwykle istotne, dzięki swoistej „siatce” powiązań między klubami, udaje im się w globalnej skali pozyskać  50 – 80 firm miesięcznie.

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu GKS „Bełchatów” S.A. pan Wiktor Rydz, który przedstawił i oddał głos panu Radosławowi Rogiewiczowi – właścicielowi Partnerskich Klubów Biznesów. Pomysłodawca projektu opowiedział o podstawach funkcjonowania „klubów”, zaprezentował, jakie dla przedsiębiorców płyną korzyści z uczestnictwa, bo te są nie tylko biznesowe, ale i towarzyskie, opisał spotkania w innych miastach, omówił narzędzia do kojarzenia biznesowego firm i przedstawił Pakiety Członkowskie dla sponsorów GKS Bełchatów. Poznaliśmy także nazwisko pierwszego Koordynatora Klubu Biznesu GKS Bełchatów, którym został pan Marcin Węglewski. Warto dodać, że w spotkaniu wzięli także udział przewodniczący Rady Nadzorczej GKS „Bełchatów” S.A. pan Krzysztof Nowak oraz trener drużyny PGE GKS Bełchatów, Artur Derbin, który omówił swoje wspomnienia związane z biznesem z poprzednich klubów.

Większość z nich spotka się zapewne na pierwszym w historii Klubu Biznesu GKS Bełchatów Śniadaniu Biznesowym, które odbędzie się 28 września w jednym z hotelu naszego powiatu. O szczegółach oczywiście poinformujemy!

Otwarcie się na współpracę na partnerskich zasadach z przedsiębiorstwami, które funkcjonują przy sporcie i wspierają kluby sportowe z różnych miast, ma nie tylko poszerzyć środowisko biznesowe GKS Bełchatów, ale i będzie szansą dla klubu na pozyskanie nowych partnerów i sponsorów.

Główną częścią projektu jest stworzenie dla przedsiębiorców okazji do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, a co za tym idzie transakcji biznesowych pomiędzy nimi. Dzięki temu łatwiej porozmawiać o wsparciu finansowym dla klubu.

Projekt Partnerskich Klubów Biznesu zakłada integrację firm na wielu płaszczyznach, dzięki czemu mogą one rozszerzać swój biznes nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Zainteresowani przedsiębiorcy uczestniczyć będą w lunchach, podczas których nawiązać mogą kontakty biznesowe z przedstawicielami klubu oraz pozostałymi firmami uczestniczącymi w spotkaniach.

Co to są PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU?

Już 23 kluby na terenie Polski
Ponad 900 firm
55 mld złotych obrotu rocznie
Dotarcie do 60.000 osób – właścicieli i pracowników

Jest to projekt ogólnopolski i polega na tworzeniu Klubów Biznesu przy klubach sportowych. Klub Biznesu dla przedsiębiorców to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dzięki czemu firmy zwiększają sprzedaż swoich produktów lub usług. Klub sportowy zyskuje dzięki temu nowych sponsorów, którzy oprócz świadczeń reklamowych i promocyjnych mają również możliwości biznesowe.

Oprócz tego przedsiębiorcy uczestniczący w cyklicznych spotkaniach biznesowych czy wyjazdach  integrują się na wielu płaszczyznach, dzięki czemu rozwijają swój biznes nie tylko lokalnie, ale i globalnie. Stworzyliśmy kilka autorskich rozwiązań, dzięki którym rośnie liczba transakcji pomiędzy Klubowiczami z danego klubu biznesu, ale również i z innych klubów biznesu, które są objęte projektem Partnerskich Klubów Biznesu.

To co wyróżnia PKB to sami klubowicze. Nigdzie indziej nie spotkacie i nie nawiążecie kontaktów biznesowych z takimi firmami, które należą do klubów biznesu w poszczególnych klubach sportowych. Sukcesem tego projektu jest połącznie sportu z biznesem. Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście. Dlatego zapraszamy na cykliczne spotkania.

Zastanawiacie się czym jest Klub Biznesu? Jest platformą zrzeszającą przedsiębiorców z różnych branż. Po dołączeniu do Klubu mogą oni nawiązywać kontakty, zarówno w swojej okolicy, jak i w całej Polsce, a co za tym idzie - mogą skutecznie i szybko rozwijać swoje firmy.

Jakie są korzyści z przynależności do Klubu Biznesu?

- nawiązywanie nowych znajomości 
- rozwijanie własnych biznesów 
- różnego rodzaju wyjazdy i spotkania integracyjne
- I najważniejsze:

POZYSKUJEMY DLA CIEBIE NOWYCH KLIENTÓW!

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Rozwój Katowice
Rozwój
Katowice
2019-03-30
15:00
W
Znicz Pruszków
Znicz
Pruszków
2019-04-07
13:05
D
Stal Stalowa Wola
Stal
Stalowa
Wola
2019-04-13
16:00
W

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 636759