Menu
Logo
Pge

A. Derbin: Brawa dla drużyny

A. Derbin: Brawa dla drużyny

Po sobotnim spotkaniu przy Sportowej swoimi komentarzami podzielili się szkoleniowcy Górnika Łeczna i PGE GKS Bełchatów.

Franciszek Smuda (Górnik Łęczna)

- Wiadomo, że ten, kto strzela bramki, ten wygrywa i tak też dzisiaj było. Myśmy nie strzelili żadnej a daliśmy pierwszą bramkę zwłaszcza jako suwenir  i z tego suweniru zrobił się „kocioł” w drużynie, że nie mogli podać na pięć metrów przez jakiś okres. Bełchatów strzelił drugą bramkę i było po meczu. Do tego gola gra układała się pod nasze dyktando i w życiu bym nie pomyślał, że przegram tu 0:2.

Artur Derbin (PGE GKS Bełchatów):

- Zgodzę się z trenerem, że drużyna z Łęcznej, może nie miała w pierwszej fazie tego spotkania pod kontrolą, ale było nam bardzo ciężko wejść w ten mecz. Być może było to spowodowane takim nadmiernym respektem do rywala. To niespodziewane otwarcie spotkania pozwoliło nam nabrać większej pewności siebie i te ostatnie minuty pierwszej połowy oraz drugie 45 minut wynagrodziły to, co się działo do pierwszego gola. Brawa dla drużyny za serce, za charakter. Niezmiernie cieszymy się z tych trzech punktów. Martwi mnie tylko sytuacja z Marcinem Ryszką. To nierozważne wejście w naszego zawodnika może mieć poważne konsekwencje. Wierzę, że naszemu chłopakowi nic nie będzie.

Fot. Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 734632