Menu
Logo
Pge

"Brunatni" wuefistami w Szczercowie

"Brunatni" wuefistami w Szczercowie

Wiosenny marsz giekaesiaków po szkołach trwa! Przed czwartkowym treningiem uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie odwiedzili trzej zawodnicy "Brunatnych" Mateusz Szymorek, Szymon Malicki i Mateusz Stolarczyk, którzy w ramach akcji "Lekcja WF z PGE GKS Bełchatów", przeprowadzili zajęcia z uczniami klas czwartych i szóstej.

Reprezentanci PGE GKS Bełchatów rozpoczęli czwartkowe zajęcia od rozgrzewki, by następnie przejść do elementów technicznych podczas rywalizacji w rzędach oraz ćwiczenia uderzeń na bramkę, w której dwoił się i troił trenujący w Bełchatowie a występujący w Astorii Szczerców "Malina". Na koniec części sportowej odbyły się mecze, w którym "Brunatni" wcielili się w bramkarzy oraz konkurs rzutow karnych.

Uczestnicy lekcji i ci, krórzy dopigowali, mieli świetną okazję, by na sportowo rozpocząć dzień i jeszcze bardziej polubić wychowanie fizyczne a dodatkowo spędzić miło czas z piłkarzami górniczego klubu.

Tego typu spotkania mają na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu, który sprawia wiele radości i pozwala dbać o zdrowie a także są miłą okazją do bezpośredniego kontaktu zawodników z obecnymi i przyszłymi kibicami klubu. Uczestnicy lekcji otrzymali na koniec wizyty m.in. zaproszenia na wybrany mecz w rundzie wiosennej.

Dziękujemy dyrekcji oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie dzisiejszej sympatycznej wizyty!

Fot. Michał Antczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

Najbliższe mecze GKS

Fotogalerie

SPONSOR STRATEGICZNY
PGE Polska Grupa Energetyczna

WŁAŚCICIELE AKCJI
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o.

 

KLUB BIZNESU GKS BEŁCHATÓW - KLUB 40


SPONSORZY I REKLAMODAWCY


GŁÓWNY PATRON MEDIALNY


PARTNER MEDIALNY
belsportbelsport

PARTNERZY
Galeria 

Olimpia 

 

GKS na Twitterze

GKS na YouTube

GKS na Facebooku

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 734594