Pierwszy taki weekend juniorów (wyniki)
W ostatni weekend wakacji z pełną parą ruszyły rozgrywki w ligach juniorskich. Drużyny GKS Bełchatów zagrały w większości na wyjazdach. Zobaczcie wyniki z poszczególnych meczów.
Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów - Cracovia Kraków 2:3 (0:1)
Bramki: Janik 48., Byszewski 73. (k) - Żaba 21., Gawle 75., Strózik 90.+4
Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Grot, Ogrodowczyk, Węglewski, Dymek (67. Wojtczyk Kacper) - Siewiera, Michalak (80. Stolarczyk) - Podedworny (56. Marynowski), Byszewski, Janik - Michalski (75. Zieliński)
Na ławce pozostali: Malicki, Kotowski, Matuszewski
I LW Junior Młodszy B1
Sport Perfect Łódź - GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
Bramka dla GKS: Śpiewak 37. as. Szaniec
Skład GKS: Malicki (41’ Pędziwiatr D.) - Torchalski (51’ Lisowski), Anioł, Kowalik, Bąkowicz M., Pędziwiatr K. (51’Bykowski), Kubiaczyk (41’Matuszewski), Śpiewak, Cyrus (41’Bąkowicz T.), Szaniec, Sionkowski (41’ Warnecki)
Na ławce pozostał Drobniewski
I LW Junior Młodszy B2
Omega Kleszczów – GKS Bełchatów 1:2 (1:1)
Bramki dla GKS: Dawid Kępiński, Bartosz Łudczak
Skład GKS: Szymon Pajkert (41’ Grzegorz Kacprzyk ), Krzysztof Bęben, Filip Morkowski, Dawid Kaleja, Bartek Głowacki , Bartosz Łudczak, Miłosz Nowak, Sebastian Lesiak (41’ Jakub Chudzik), Piotr Mielczarek, Dawid Kępiński, Igor Miller
II LW Junior Młodszy B2
MKP Boruta Zgierz - GKS Bełchatów 7:0 (1:0)
Skład GKS: Radzicki (’56 Wróblewski) – Filanowski (’51 Broś), Jaceński, Wenus, Ciołek – Rogut, Błaszczyk, Rajs, Sady – Śliwiński, Miedwiediew
II LW Trampkarz C1
Róża Kutno - GKS Bełchatów 0:5 (0:2)
Bramki dla GKS: 7’ Miłosz Kapica (as Żyłka), 25’ Maciej Tomczyk (as. Szmigielski), 45’ Bartosz Grabowiecki (as. Olas), 46’ Jakub Żyłka (as. Zerka), 47’ Michał Łukaszewski (as. Szmigielski)
Skład GKS: Drozdel (41’ Pawelczyk) - Olas, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Łukaszewski (76’ Konstańczuk), Tomczyk, Szmigielski, Żyłka, Miarka (51’ Stolarczyk), Kapica
I LW Trampkarz C2
Warta Sieradz - GKS Bełchatów 0:2 (0:2)
Bramki dla GKS: 6’ Sobera as. Sionkowski, 34’ Mizera as. Sionkowski
Skład GKS: Komar (36’ Wolankiewicz) - Przywara (66’ Ślusarek), Stemplewski, Ciołkowski, Stefaniak (51’ Śniady) - Tomski (46’ Mielczarek), Góralczyk, Sobera (61’ Rygała) - Kuśmierek (56’ Cytarzyński), Mizera, Sionkowski
OL Młodzik D2 gr. I
GKS Bełchatów - UMKS Grabka Grabica 14:0
Fot. Piotr Tokarczyk
W ostatni weekend wakacji z pełną parą ruszyły rozgrywki w ligach juniorskich. Drużyny GKS Bełchatów zagrały w większości na wyjazdach. Zobaczcie wyniki z poszczególnych meczów.
Centralna Liga Juniorów
GKS Bełchatów - Cracovia Kraków 2:3 (0:1)
Bramki: Janik 48., Byszewski 73. (k) - Żaba 21., Gawle 75., Strózik 90.+4
Skład GKS: Wojtczyk Krystian - Grot, Ogrodowczyk, Węglewski, Dymek (67. Wojtczyk Kacper) - Siewiera, Michalak (80. Stolarczyk) - Podedworny (56. Marynowski), Byszewski, Janik - Michalski (75. Zieliński)
Na ławce pozostali: Malicki, Kotowski, Matuszewski
I LW Junior Młodszy B1
Sport Perfect Łódź - GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
Bramka dla GKS: Śpiewak 37. as. Szaniec
Skład GKS: Malicki (41’ Pędziwiatr D.) - Torchalski (51’ Lisowski), Anioł, Kowalik, Bąkowicz M., Pędziwiatr K. (51’Bykowski), Kubiaczyk (41’Matuszewski), Śpiewak, Cyrus (41’Bąkowicz T.), Szaniec, Sionkowski (41’ Warnecki)
Na ławce pozostał Drobniewski
I LW Junior Młodszy B2
Omega Kleszczów – GKS Bełchatów 1:2 (1:1)
Bramki dla GKS: Dawid Kępiński, Bartosz Łudczak
Skład GKS: Szymon Pajkert (41’ Grzegorz Kacprzyk ), Krzysztof Bęben, Filip Morkowski, Dawid Kaleja, Bartek Głowacki , Bartosz Łudczak, Miłosz Nowak, Sebastian Lesiak (41’ Jakub Chudzik), Piotr Mielczarek, Dawid Kępiński, Igor Miller
II LW Junior Młodszy B2
MKP Boruta Zgierz - GKS Bełchatów 7:0 (1:0)
Skład GKS: Radzicki (’56 Wróblewski) – Filanowski (’51 Broś), Jaceński, Wenus, Ciołek – Rogut, Błaszczyk, Rajs, Sady – Śliwiński, Miedwiediew
II LW Trampkarz C1
Róża Kutno - GKS Bełchatów 0:5 (0:2)
Bramki dla GKS: 7’ Miłosz Kapica (as Żyłka), 25’ Maciej Tomczyk (as. Szmigielski), 45’ Bartosz Grabowiecki (as. Olas), 46’ Jakub Żyłka (as. Zerka), 47’ Michał Łukaszewski (as. Szmigielski)
Skład GKS: Drozdel (41’ Pawelczyk) - Olas, Zerka, Rogan, Grabowiecki, Łukaszewski (76’ Konstańczuk), Tomczyk, Szmigielski, Żyłka, Miarka (51’ Stolarczyk), Kapica
I LW Trampkarz C2
Warta Sieradz - GKS Bełchatów 0:2 (0:2)
Bramki dla GKS: 6’ Sobera as. Sionkowski, 34’ Mizera as. Sionkowski
Skład GKS: Komar (36’ Wolankiewicz) - Przywara (66’ Ślusarek), Stemplewski, Ciołkowski, Stefaniak (51’ Śniady) - Tomski (46’ Mielczarek), Góralczyk, Sobera (61’ Rygała) - Kuśmierek (56’ Cytarzyński), Mizera, Sionkowski
OL Młodzik D2 r. I
GKS Bełchatów - UMKS Grabka Grabica 14:0
Bramki dla GKS: Skrobek - 4, Kwapiński - 2, Kołek - 2, Węglewski - 2, Ryłka, Pietrasiak, Kaczmarek, Marciniec po 1
Skład GKS: Tarka Filip, Kołek Franek, Kępa Igor, Matyśkiewicz Kacper, Marciniec Kamil, Skrobek Olek, Kwapiński Filip, Pietrasiak Bartek, Kaczmarek Wiktor, Domański Michał, Jendrusiak Janek, Ryłka Julian, Urbański Marcel, Węglewski Franek
Fot. Piotr Tokarczyk